Як правильно фарбувати вії: секрети Олени Мельник

Все буде добре

Наш експерт, візажист Олена Мельник, ділиться п’ятьма секретами, як зробити гарними навіть найтонші і короткі вії. Важливо не тільки вибрати хорошу туш, але і правильно її нанести.

vlcsnap-2016-12-24-15h45m31s32

  1. До використання туші наносимо на вії кондиціонер (10 г цукру і 30 мл води), наносимо суміш пальчиками на вії, підкручуючи біля коренів. Створюємо вигин на віях.
  2. Перш ніж фарбувати вії, гарненько припудрити їх – нанесіть розсипчасту пудру за допомогою пензля, вії здаватимуться пишнішими.
  3. Розігрійте туш в теплому місці (потріть в долоньках, заховайте в декольте), рідка текстура зробить вії товщими і пишнішими.
  4. На пензлик-бочонок потрібно набрати рівномірний шар туші з зубчиків щіточки, достатній для нанесення одного шару на вії. Далі нанесіть туш акуратно від коренів вій, загортаючи їх до верху. Щоб очі виглядали більшими, а погляд відкритим, профарбовують вії, рухаючись від зовнішнього куточка ока до носа. Почніть фарбувати, трохи натиснувши і потерши щіточкою у самих коренів. Волоски на пензлику будуть вбирати в себе надлишки туші, а туш по віях розподілиться порційно, найтоншими шарами. Виключений ризик утворення грудочок і злиплих вій. Загострений кінчик пензля-бочонка дозволить фарбувати вії навіть у важкодоступних куточках ока, і при цьому немає ризику вколоти око. Очистіть пензлик серветкою і наберіть другий шар. Нанесіть туш таким чином в три шари, при цьому вам не потрібно чекати, поки висохне попередній шар, так як невелика кількість туші дуже швидко засихає на віях.
  5. Після того, як ви нафарбували вії тушшю, акуратно прочешіть їх звичайною зубною щіткою, поки засіб ще не висохнув: це допоможе вам позбавитися від грудочок, а заодно і «витягнути» вії. Зубна щітка обов’язково має бути новою і продезінфікованою.

vlcsnap-2016-12-24-15h47m56s219

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля