Робимо новорічну упаковку з Ектором

Все буде добре

Дивіться сьогодні (29 грудня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Кулінарна рубрика з учасником МастерШеф

Сьогодні на кухні «Все буде добре» переможниця шоу «МастерШеф 6» Асмік Гаспарян розкриє секрети, які допомогли їй вчора здобути перемогу, і поділиться рецептом страви, яке готувала в фіналі! Не пропустіть дізнатися, як приготувати неперевершене каре теляти з фруктовим пюре і аличею в більш домашньому варіанті!

Топ-5 вправ, завдяки яким ваші діти будуть займатися спортом із задоволенням

Ви розумієте всю важливість і користь спорту, але зовсім не знаєте, як прищепити любов до зарядки своїй дитині? Головне – правильно підібраний комплекс! Сьогодні чудова матуся Лілія Ребрик покаже для вас і Даші Трегубової ігровий комплекс вправ, який зацікавить всіх діток без винятку!

Майстер-клас з пакування подарунків

Оригінальне оформлення подарунка інтригує не менш, ніж сам сюрприз! Як піти від пересічності і піднести красиво і незвично оформлений подарунок – знає Ольга Волкова! Сьогодні експерт поділиться своєю технікою упаковки подарунків, з яким справиться навіть дитина.

Експрес-маска від темних кіл під очима

Передноворічна суєта вимотала вас остаточно, через що з’явилися темні кола під очима? Ольга Метельська знає легкий і дієвий спосіб, як від них позбутися! Сьогодні для вас і психолога Вікторії Любаревич-Торхова, експерт покаже рецепт маски, яка буквально за 10 хвилин освіжить ваш погляд!

У чому зустрічати Новий рік 2017, щоб привернути любов, гроші і здоров’я

Щоб все загадане в новорічну ніч обов’язково збулося, потрібно правильно одягнутися. Так стверджує екстрасенс Велена Кармизова! Сьогодні ви дізнаєтеся, яким поряд краще віддати перевагу для залучення грошей, здоров’я і любові у своє життя!