Гороскоп на тиждень з 9 до 15 січня від мольфарки Магдалени

Все буде добре

Напередодні старого Нового року у фазі Зростаючого Місяця настає найвдаліший час для будь-яких починань. Тим паче, у ці дні Місяць знаходитииеться у сузір’ї Близнюків – енергійного і ініціативного знака, повного натхнення і амбіцій. Можна сказати, все, за що не візьмись, приречене на успіх! Мольфарка Магдалена Мочіовські розповість, яким символом прикрасити ляльку-мотанку, щоб удача супроводжувала вас увесь майбутній рік.

Читайте також: гороскоп на тиждень з 16 по 22 січня 2017 роки від Яни Пасинкової

vlcsnap-2017-01-09-16h18m27s64

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Овен

Удачу до вас притягне знак бога весняного сонця Ярила. Він вважається символом родючості і зародження нового життя. У стародавні часи Ярило був покровителем народжених у березні і квітні, тому він допоможе вам зав’язати потрібні знайомства і знайти підтримку, яка дуже знадобиться вам у майбутньому році. А також допоможе розпочати кожну нову справу з упевненістю, що вона закінчиться успіхом.

01 - Ярило

Астропрогноз для Овна:

А на цьому тижні найсприятливішим днем для будь-яких починань стане вівторок, 10 січня. Не бійтеся проявляти почуття до рідних, вони дуже потребують вашої любові.

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Телець

Сприяти у всіх справах Тельцям у цьому році буде богиня Лада – покровителька народжених у квітні і травні. Лада – богиня любові і сімейного благополуччя. Вона допоможе вам уникати конфліктів з близькими, зберегти мир у вашому будинку, а одиноким Тельцям – знайти свою любов.

02 - Лада

Астропрогноз для Тельця:

Цей тиждень обіцяє бути легким для вас, навіть якщо мають бути якісь випробування, ви з легкістю їх подолаєте. Сприятливі дні: середа і неділя.

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Близнюки

Народжених у травні і червні Близнюків опікує древній бог Велес – покровитель мандрівників, творчих людей і торговців. У давні часи вважалося, що Велес притягує достаток і благополуччя. Близнюкам у цьому році він допоможе реалізуватися у професійній сфері, налагодити міцні ділові контакти і поліпшити матеріальне становище.

03 - Велес

Астропрогноз для Близнюків:

На цьому тижні зірки не рекомендують вам відкрито заявляти про свої почуття людям, неприємним вам. Кращою тактикою у спілкуванні з такими людьми буде посмішка. Зосередьтеся на ваших внутрішніх потребах.

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Рак

Ракам удачу принесе Додола – богиня літа і молодості. Особливо прихильною до молодих дівчатам. Вона вважалася покровителькою веселощів і торжества юності, і тому допомагає народженим у другій половині червня легко виходити з різних життєвих ситуацій. Зобразіть на фартусі вашої мотанки символ Додоли і удача буде супроводжувати ваc цілий рік!

04 - Додола

Астропрогноз для Раків:

Зірки рекомендують вам проявляти на цьому тижні стійкість і впевненість у своїх силах, але тільки якщо це обґрунтовано. Сприятливий день – середа – найкращий час набратися сміливості і порозумітися з недоброзичливцем.

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Лев

Удачу і благополуччя до вас у цьому році притягне символ Даждьбога – одного з головних богів слов’янських язичницьких вірувань, який був покровителем народженим у липні і серпні. Він дарував владу, багатство і мудрість. Тому з таким знаком Левам цілком під силу буде здійснити свої давні мрії.

05 - Даждьбог

Астропрогноз для Лева:

На цьому тижні вам може знадобитися допомога близьких або колег – не бійтеся попросити про неї, це ознака не слабкості, а мудрості. Зірки рекомендують не відповідати агресією на грубість у вашу сторону від сторонніх.

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Діва

Покровителем Дів, народжених у серпні або вересні, з давніх часів вважається Сварожич – син бога вогню Сварога. Його символ допоможе зберегти теплоту сімейних відносин, знайти взаєморозуміння з рідними, вирішити конфлікти з діловими партнерами. А одиноким Дівам допоможе знайти близьку за духом людини.

06 - Сварожич

Астропрогноз для Діви

Найсприятливіший день на цьому тижні для вас, як і для Левів, – п’ятниця. Зірки рекомендують влаштувати зустріч з близьким другом і поділитися своїми переживаннями, що накопичилися за тиждень.

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Терези

Удачу і натхнення Терезам принесе знак бога Семаргла – покровителя воїнів, символу озброєного добра. У стародавні часи Семаргл вважався хранителем посівів і насіння, зображувався у вигляді собаки з крилами. Народжених у жовтні він наділяє щирістю і невпинним прагненням досягати нових вершин. У цьому році він надихне вас на нові звершення і додасть сміливості, якої часом дуже не вистачає.

07 - Семаргл

Астропрогноз для Терезів:

На цьому тижні вас затягне у робочий круговорот практично з головою, що, звичайно, не сподобається вашим близьким. Рекомендую вам все ж трохи призупинитися і приділити час рідним, інакше суперечності у сім’ї можуть дати у ній тріщину.

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Скорпіон

Вам буде сприяти богиня Рожаниця – повелителька долі і родючості. Скорпіонам вона може посприяти не тільки у поповнення в сімействі, але і у прийнятті вірних доленосних рішень. А вже якщо ви мрієте про дитину, то такий знак точно повинен з’явитися у вашому домі!

08 - Рожаница

Астропрогноз для Скорпіона:

На цьому тижні відбудеться подія або зустріч, яка зарядить вас позитивною енергією на цілий рік. Ви можете захотіти ризикнути у професійній сфері, щось кардинально змінити. Зірки говорять, що цей ризик може бути виправданий і навіть мати успіх.

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Стрілець

Стрільцям удачу у справах принесе знак Карачуна – підземного бога, що керує морозами. Народжені у грудні відрізняються незалежністю, упевненістю, чуттєвістю, але можуть, як їх покровитель, бути дуже холодними і відразливими від себе. Цього року вам доведеться поламати свої звички, переглянути життєвий уклад. Карачун допоможе вам налагодити відносини з близькими і вкаже шлях, який визначить ваше благополучне майбутнє.

09 - Карачун

Астропрогноз для Стрільця:

На цьому тижні вам надійдуть цікаві ділові пропозиції, які можуть змінити ваше життя. Це може бути нова робота або поворот у бізнесі.

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Козеріг

Козерогами опікується один з найголовніших слов’янських богів Перун – воїн-захисник. У стародавні часи вважалося, що він наділяв народжених під його знаком силою і мужністю. Його символ у вашому будинку захистить від недоброзичливців і допоможе вам досягти бажаного успіху у новій справі, не дозволяючи відволікатися на дрібниці.

10 - Перун

Астропрогноз для Козерога:

На цьому тижні відносини з колегами і партнерами по роботі можуть складатися невдало. Поруч може з’явитися заздрісник, який буде намагатися всіма силами вам нашкодити. Захист і опору ви знайдете від людини, від якої найменше очікуєте.

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Водолій

Магічну підтримку Водолії знайдуть у символі Стрибога – покровителя вітру. Народжені під його знаком – люди творчі і дотепні, але часто легковажні і непостійні. У 2017 році Стрибог допоможе вам зосередитися на роботі і досягти успіху вже до кінця року. А також буде опікати у подорожах і відрядженнях, яких буде чимало.

11 - Стрибог

Астропрогноз для Водолія:

На цьому тижні Водолії відчують себе самотньо, вам може здатися, що рідні і близькі не приділяють вам достатньо уваги. Однак це відчуття пройде вже до кінця тижня, коли на вас звалиться велика кількість домашніх і професійних справ.

Гороскоп з 9 до 15 січня 2017 – Риби

Риби у цьому році можуть повністю покластися на давньослов’янського бога Рода – покровителя життя. Народженим у лютому-березні цього року він обіцяє якийсь спокій після важкого трудового 2016 року, дозволить зосередитися на допомозі близьким і друзям. Тим, хто мріє про шлюб і дитину, він гарантує довгоочікувану зустріч з судженим.

12 - Род

Астропрогноз для Риб:

На цьому тижні рекомендую Рибам повністю присвятити себе сім’ї: поїдьте у гості до родичів, більше гуляйте і грайте з дітьми. Залиште всі турботи у професійній сфері на кінець місяця.