Новий сезон «Все Буде Добре» вже зовсім скоро!

Все буде добре

Новий сезон – нові обличчя, але завжди актуальні рекомендації і захоплюючі експерименти. З понеділка по четвер о 16:00 на телеканалі СТБ шоу корисних порад «Все буде добре». Свіжі випуски – з 30 січня!

новий-сезон

У нових випусках улюбленої телепередачі на глядачів чекає багато нових і дуже приємних знайомств. Серед гостей Надії Матвеєвої опиняться відомі телеведучі та актори; свої знання і унікальні таланти демонструватимуть популярні інтернет-блогери, а б’юті-блогери влаштують справжнє змагання, за результатами якого хтось із них отримає шанс стати постійним експертом «Все буде добре».

Глядачі програми зможуть взяти участь у безлічі конкурсів, перший з яких – фотоконкурс «Мій ледачий кіт», стартує вже в березні.

А також шанувальники нарешті дізнаються всю правду про улюбленому телеведучого Дмитра Танковича, адже на відверте інтерв’ю до Надії Матвєєвої завітає його дружина Ольга Рибка. А в березні першими враженнями від романтичних знайомств з дівчатами поділиться головний Холостяк країни Дмитро Черкасов.

Дивіться 30 січня о 16:00 перший випуск нового сезону «Все буде добре»!