Зазвіть до себе добробут! Поради Олени Курилової

Все буде добре

Гроші мають властивість убувати як вода крізь пальці. Багатьох з нас вони залишають з неймовірною швидкістю. Як залучити достаток гаманцем, розповіла Олена Курилова!

Нерозмінна монета

Нерозмінна монета, або ж купюра, яка знаходиться в гаманці, дійсно сприяє залученню достатку. Головне, щоб вона була взята з великого приходу – наприклад, підвищеної зарплати, грошей від вигідної угоди, від премії. Я б рекомендувала брати не купюру, а саме нерозмінну монетку, її легше не витратити. Краще підійдуть монетки, в яких є цифра «5» – 5 копійок, 25, 50. Ця цифра сприяє залученню грошей.

монета

Зарплату не дають дріб’язком, для отримання «нерозмінної монети» потрібно зробити будь-яку покупку, після якої вам дадуть здачу. Цю здачу необхідно віддати на благодійність – жебракові в переході, бабусі, що просить, або вуличним музикантам, а одну монетку залиште собі. Вона і буде вашим магнітом на багатство. Бажано покласти її в окрему кишеньку, щоб не переплутати з іншими грошима.

Також в гаманці можна носити кавове зернятко.

Коли ви даруєте комусь новий гаманець, також покладіть у нього хоча б одну монетку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикмети про гроші: поради Хаяла Алекперова і Рубіни Цибульської

Фото близьких в гаманці

Фотографії близьких і родичів у жодному разі не повинні зберігатися в гаманці! Енергетичні потоки грошей і людей перетинаються, таким чином, ви прирікаєте близьких на злидні – гроші у них будуть зменшуватися, як вода крізь пальці.

Якщо вас бентежить це пусте віконце в гаманці, можна використовувати його з користю і вкласти в нього ще один оберіг для залучення удачі і багатства – це зображення квітучої гілки. За давнім повір’ям, це символ наростаючого багатства і благополуччя. Ви можете знайти відповідне зображення в інтернеті, а можете намалювати самі.

Зображення може бути схематичним, тут головне щоб гілка була спрямована вгору, кількість суцвіть було кратне п’яти, пелюсток теж має бути п’ять. Тоді ваш гаманець буде залучати добробут!