З чого почати заняття фітнесом?

Все буде добре

Тренер з фітнесу Ігор Обуховський впевнений: якщо ти плануєш зайнятися фітнесом для того, щоб схуднути, то тобі потрібно буде запам’ятати 5 правил!

Перебороти лінощі

Вони ще може маскуватися під сором. Часто чую: «Мене бентежать власне відображення в дзеркалі і сторонні люди в залі». Якщо хочеш змінитися, почни з тренувань вдома. І бігай рано вранці, коли нікого немає на вулиці.

e7b935f4981af61f543ef87f6cec1c38

Змінити раціон

Забудь про смажене, жирне, гостре. Запікай або готуй на пару. На сніданок – вівсянка, на обід – нежирне м’ясо, гарнір, овочі (співвідношення – 1: 1: 2), на вечерю – овочі або кефір, протягом дня – 2-3 фруктових перекусу. Стеж за калоріями. Норма: 1200-1700 ккал на добу. Після прийняття їжі і до моменту тренування має пройти 2 години.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієта взимку: рецепт схуднення

Виключити алкоголь

Це «порожні» калорії, які отруюють організм. Іноді можна собі дозволити 150 мл сухого вина. Однозначно варто відмовитися від слабоалкогольних напоїв і дешевого пива.

Фитнес

Регулярно тренуватися

В ідеалі потрібно щодня виконувати ранкову зарядку, повне тренування на 30-60 хвилин проводити не менше 2-3 разів на тиждень.

Пити воду

При спалюванні жирів вода розріджує кров, знижує навантаження на серце і допомагає виводити з організму токсини. Під час тренування необхідно кожні 15-20 хвилин випивати 100-150 мл негазованої столової води маленькими ковтками. Протягом дня потрібно випивати 1,5-2 л води.

Джерело: журнал «Лиза»