Вплив алкоголю на організм людини: це потрібно знати кожному!

Все буде добре

Алкоголь згубно впливає на організм навіть при разовому вживання, а не тільки при хронічному алкоголізмі. Багато хто навіть не здогадується, що фактично немає жодного органу, який не страждав би від спиртних напоїв. Що про шкоду алкоголю потрібно знати кожному – читайте у нашому матеріалі.

vred_alkogolia

Виправдовуючись тим, що від пари келихів вина нічого страшного не станеться, ми вводимо в оману самих себе і піддаємо небезпеці свій організм. Насправді, навіть у малих дозах алкоголь дуже шкідливий.

Дослідження говорять про страшні цифри. Австралійські вчені стверджують, що серед алкоголіків і помірно вживаючих людей спостерігається поступове зменшення та всихання мозку. Згідно з даними, стакан спиртного вбиває у мозку близько двох тисяч клітин!

Особливо сильно він впливає на печінку, нирки, а також викликає хвороби серцево-судинної системи. У людей, які страждають на алкоголізм велика ймовірність психічних відхилень.

алкоголизм2

Моторошні факти також говорять про вплив алкоголю на поведінку людини. Через спиртне відбуваються аварії, крадіжки, насильство, вбивства, а також самогубства. У 90% випадків сексуального насильства нападник був у стані алкогольного сп’яніння.

Ще більше алкоголь шкідливий жінкам і впливає на організм ще агресивніше, ніж на чоловіків. До того ж, через надмірну «любов» до спиртних напоїв  розвивається безплідність. Медики стверджують, що ймовірність народити здорову дитину у тих, хто п’є у 15 разів менше, ніж у непитущих. Варто зазначити, що мова йде не про алкозалежних, а просто про жінок, що вживають алкоголь.

vliyanie_alkogolya

Дослідження також говорять про те, що алкоголь є частою причиною онкології. Особливо – раку грудей і органів травного тракту. Та й з багатьма захворюваннями шкіри шкода спиртних напоїв пов’язана безпосередньо. Тільки тут вплив надає не стільки спирт, скільки різні добавки у складі спиртних напоїв. Алкоголь пошкоджує м’язи, погіршує стан шкіри, виснажує організм.

Не варто думати, що усі тяжкі хвороби виникають тільки від хронічного алкоголізму. Звісно, у вас не виникне цироз, якщо ви раз на рік п’єте келих шампанського під бій курантів. Але будь-яке вживання алкоголю несе за собою наслідки.