Фітнес для ледачих – вправи в ліжку

Все буде добре

Хочете мати ідеальний животик, не встаючи з улюбленого ліжка? Тоді укладайтеся зручніше! Існує спеціальний комплекс для ледачих, завдяки якому ви точно зможете попрощатися із зайвими сантиметрами в області живота. А навчить вас цьому інструктор з йоги Юлія Іванцова.

Проблема зайвих сантиметрів на животі зустрічається у кожної 5 людини, а, може, навіть і частіше, і не залежно від віку. На жаль, багато хто вважає, що позбутися від них допоможуть тільки інтенсивні навантаження, на які не вистачає часу, відповідно заняття відкладаються, лінь перемагає, а складки на животі продовжують додаватися. Але сьогодні я пропоную ледачий комплекс для тих, хто не любить ускладнювати собі життя, але все-таки хоче мати красивий животик всього за місяць, якщо займатися 2 рази в день по 5-10 хвилин, лежачи при цьому на ліжку.

Вправа №1. Ноги підніміть вгору, шкарпетки тягніть на себе. Тепер п’ятами малюєте кола, спина при цьому відірвана від ліжка. У такої вправі задіяні м’язи живота-прес, а також верхньої і нижньої частин ніг. Ії потрібно виконувати хоча б 1 хвилину. Потім можете подовжити виконання до 3 хвилин.

skrin1

Вправа №2. Долоні і спина залишаються на ліжку. Рівні ноги піднімайте поступово на 5, 15, 45 і 90 градусів і затримуйте на кожному рівні. Вправу теж варто виконувати близько 1 хвилини, потім з кожним разом намагайтеся збільшувати час до 2-3 хвилин.

skrin2

Вправа №3. Продовжуйте лежати. На вдиху підніміть ноги і розведіть в сторони, на видиху – схрестіть. При цьому дивіться на пальці і тягніться до них. Можете долоні покласти під сідниці. Виконуйте протягом 1 хвилини.

skrin3

Вправа №4. На вдиху підніміть руки і ноги вгору, а на видиху – опустіть. У вас при цьому задіяні м’язи живота і верхньої частини ніг. Цю вправу, як і попередні, робіть 1 хвилину, а потім збільшуйте час до 3.

skrin4

Вправа №5. Зігніть коліна. На вдиху – долоні покладіть на коліна, на видиху – коліна підтягніть до себе. При цьому задіяні м’язи живота, м’язи черевної стінки, а також м’язи верхньої частини ніг. Виконуйте 15-20 разів, але для початку зробіть хоча б раз 10. Ще важливо намагатися на кожному видиху підтягти коліна до підборіддя.

skrin5