Сніданки: смачні і корисні рецепти на зиму

Все буде добре

Сніданок дуже важливий. Саме він дає нам сили на звершення і задає тон всьому дню. Смачний сніданок взимку просто необхідний, щоб перенести неприємності короткого світлового дня і холоди.

679636

Швидше за все, ви захочете, щоб взимку смачний і корисний сніданок був теплим. У «Все буде добре», звичайно, є рецепти різноманітних страв, а не тільки свіжих салатів, які асоціюються зі здоровим харчуванням в першу чергу. Про них – наша добірка.

1. Тетяна Литвинова, нехай вона йвисококласний кулінар, не змогла пройти повз дуже простий рецепт дієтичних оладок з банана. Але дала кілька професійних порад, щоб сніданок вийшов ідеальним.

2. Також Таня поділилась хитрістю, як зацікавити дітей кашею і запропонувала три пудинги з різних круп. Так що говорити: будь-який дорослий із задоволенням з’їсть такі сніданки!

3. Что может быть удивительного в курином яйце на завтрак? Пожалуй, ничего, если готовить его, как обычно. А вот участники взрослого и детского «МастерШефа» Олег Ковальчук и Даня Кива всех научили готувати яйця оригінально!

4. Скоро Маслениця! Час вчитися пекти млинці! Окрім стандартної пшеничного борошна можна взяти ячку. Що вийде – на совісті Жені Клопотенка!

5. Харчовий технолог Андрій Бабаєв до приготування зимового сніданку підходить практично. Пропонуємо його рецепт млинців нашвидкуруч.

6. Ситний теплий сніданок – що може бути краще перед виходом на мороз? Відомий артист Борис Барський всіх навчить готувати американські оладки з м’ясом усередині!

7. А якщо ви ніяк не можете обійтися без хрумчиків на сніданок, то приготуйте домашні подушечки від Олі Мартиновської, які можна гризти на перекус, а можна залити молоком!

Бонусом рецепт какао, яке просто необхідне взимку.

Геть прісні стандартні сніданки – рецепти від «Все буде добре» допоможуть вам перемогти зимову хандру! До речі, інші способи поліпшення настрою – у материалі з порадами Ганни Кушнерук.