Як захиститися від фінансових невдач і залучити гроші? Ритуал від Альони Курилової

Все буде добре

Ви намагаєтеся заощадити і протягом місяця відкладаєте гроші під подушку, але вас все одно переслідують фінансові невдачі і гроші йдуть на непередбачені витрати? Екстрасенс Олена Курилова знає ритуал, який допоможе поліпшити ваше фінансове становище!

Гроші люблять впевнених в собі і цілеспрямованих людей. Залучити гроші, підвищити дохід від бізнесу, відкрити свою справу і заробити – можуть тільки рішучі люди. Олена Курилова рекомендує перед тим, як починати щось нове, йти до керівництва за підвищенням зарплати або на посаді, провести ритуал!

Для ритуалу візьміть зелену пляшку. Зелений – колір росту, розвитку, багатства і достатку. Він допоможе підвищити ваш добробут, почати нову прибуткову справу, притягти в життя гроші. Можливий навіть непередбачений дохід! Крім того, зелений колір безпосередньо пов’язаний з енергією творчості, з розвитком потенціалу і здібностей, що призведе до більшої продуктивності, і як результат – до доходу та залученню грошей. Необхідно пам’ятати, що будь-який ритуал і оберіг не працюватимуть без ваших зусиль. Обов’язково налаштуйтеся на позитив, вірте в себе, вірте в удачу і починайте діяти!

0018195k

Для ритуалу знадобиться: кілька ложок цукру, купюра (зеленого кольору або великої гідності), коркова пробка і воскова свічка. На зростаючий місяць проговорите: «Як багато бруду в болоті, риби у воді, так багато грошей йде до мене». Повторіть три рази. Запаліть воскову свічку: вона притягне чисту енергію і прибере перешкоди, які заважають залученню грошей у ваш будинок. Потім візьміть зелену пляшку і насипте на дно 3 столові ложки цукру. Солодке в даному випадку активізує грошову енергію.

сахар

У пляшку до цукру киньте наговорену купюру, закрийте пробкою і залийте воском. Таким чином, утворивши гірку цукру, ви символічно запрограмували гроші на зростання. Пляшку необхідно виставити під світло місяця на три ночі. Запамятайте, що при роведенні цього і будь-яких інших ритуалів необхідно закривати пальці ніг, щоб енергія не йшла через босі ноги. Пляшку поставити в затишне місце, а перед важливою зустріччю, дістати її і промовляти слова, які говорили при створенні пляшки: «Як багато бруду в болоті, риби у воді, так багато грошей йде до мене».

Після того як талісман спрацював, гроші можна витратити, але обов’язково залиште в гаманці купюру, що залишилася після розміну.