Тренування від співачки Пінк! Як схуднути на 27 кг за 10 хвилин в день

Все буде добре

Через 10 років ваше тіло стане безформним, і ви просто розпливеться, якщо зараз же не розпочнете виконувати спеціальні вправи, стверджує тренер Аніта Луценко! Щоб не допустити фатальної помилки, необхідно качати м’язи-стабілізатори, які підтримують наш корсет. Наш спортивний експерт поділилася секретом, як і через 10 років виглядати підтягнуто!

Читайте також: як скинути 7 кг за 2 тижні

Підтягування коліна. Встати в позу планки з опорою на кисті рук і миски, тіло на одній лінії від плечей до п’ят. Підтягти ліве коліно до себе, одночасно опустити голову, намагаючись лобом доторкнутися до коліна, повернутися у вихідне положення і вивести ліве коліно в сторону. Повернутися в стартову позицію. Виконати 10-15 рухів, змінити сторону.

подтягивание колена

Махи. Встати прямо, ноги поставити на ширині плечей, руки розвести в сторони на рівні плечей, долонями до підлоги. Виконати мах лівою ногою вперед і вправо по діагоналі, одночасно вивести праву руку вперед, намагаючись дотягтися пальцями до миска. Повернутися в початкове положення і повторити мах з іншої ноги.

Скручування з прямими ногами. Лягти на спину, ноги витягнути вперед, долоні залишити на потилиці, лікті розвести в сторони. Виконати скручування, виводячи прямі ноги вгору. Опустити ліву ногу вниз, утримуючись у повітрі. Виконати скручування вправо, ліктем лівої руки дотягуючись до правого коліна. Повернутися в початкове положення і повторити в’язку. Виконати 20 повторів, чергуючи боки.

скручивание

Підйом ніг і корпусу. Лягти на спину, ноги витягнути вперед, прямі руки завести за голову і покласти на підлогу. Відірвати ноги від підлоги і підняти на 45°, зігнути коліна, підняти корпус і захопити руками коліна, притягаючи їх до грудей. Повернутися у вихідне положення. Виконати 15 повторів. З вихідного положення одночасно підняти прямі ноги і корпус, витягаючи руки перед собою. Підняти ноги якомога вище, затриматися у верхній точці на 1 рахунок. Виконати 5 повторів.

Скручування на фітболі. Встати в позу планки, гомілки покласти на фітбол. Підтягуючи коліна до грудей, перекотити м’яч вперед. Повернутися в початкове положення і підняти праву ногу вгору так високо, як можете. Утримувати положення 30 секунд (не прогинайтеся в попереку). Опустити праву ногу на м’яч і підняти ліву. Якщо важко робити скручування, можете просто відривати від фітболу ноги, трохи легше буде робити вправу, опустившись на лікті. Замість фітболу можете використовувати звичайний стілець.

скручивание на фитболе

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля