Як швидко позбутися целюліту на ногах

Все буде добре

А ви знали, що 80% жінок у віці від 20 і старше страждають від «апельсинової кірки» на ногах? Саме тому багато з них носять спідниці та сукні виключно нижче колін! Акторка скетчкому  «Коли ми вдома» Катерина Кістень покаже вправи, які допомогли їй позбутися целюліту і обвислої шкіри всього за 2 тижні!

Читайте також: ефективне обгортання для схуднення в домашніх умовах

ВПРАВА №1: «Гусениця»

Встаньте прямо, п’ята лівої ноги повинна перебувати біля носка правої. Присідайте і паралельно з цим відводите таз назад. Виконати 10 разів.

ВПРАВА №2: «Солдатик»

Носки і п’яти поставте разом. Присісти, стопи і коліна розташувати разом. Присід виконувати під кутом 90 градусів. Виконати 10 разів.

упражнение солдатик

ВПРАВА №3: «Реверанс»

Поставте одну ногу вперед, іншу – позаду, носки розгорнути назовні під прямим кутом. На вдиху зігніть ноги в колінах до прямого кута. Утримуйте вагу тіла на нозі що попереду, стопа другої ноги не доторкається п’ятою підлоги. На видиху поверніться у вихідну позицію. Повторити 15 разів.

ВПРАВА №4: «Ластівка»

Стоячи на одній нозі, другу підніміть назад і утримуйте у повітрі. Рукою тримайтеся за стілець. Вдих – згинаємо опорну ногу в коліні, нахиляючи корпус вперед. Потім поверніться у вихідне положення. Виконати 5 разів.

упражнение ласточка

ВПРАВА №5: Присідання з кроком в бік

Зробіть крок в сторону і, відводячи таз назад, зігніть ноги в колінах до прямого кута. На видиху поверніться у вихідне положення і повторіть в іншу сторону. Виконати 15 разів.

Якщо ви будете виконувати вправи хоча б 3 рази на тиждень, то вже через 14 днів ви побачите ваші ноги набагато підтянутішими і стрункішими. І тоді ви на своєму досвіді будете знати, як позбутися целюліту на ногах за 2 тижні :)