Помилки в макіяжі, які старять: топ-5 від Олени Мельник

Все буде добре

Хочете помолодшати? Іноді для цього досить просто змити макіяж!

Візажист Олена Мельник разібрала помилки в макіяжі, які старять жінку, додають їй п’ять, а то й десять років, а також навчила гостей студії «Все буде добре», як фарбуватися так, щоб виглядати молодою і свіжою.

Помилка № 1 – занадто довгі і яскраві стрілки

Ми не говоримо, що стрілки в цілому – це погано. Ми говоримо, що потрібно малювати дуже акуратні стрілочки, хвостик яких не повинен виходити за край ока. Ось тоді вони вигідно підкреслюють розріз очей, а довгі і широкі стрілки, навпаки, роблять риси обличчя більш грубими. А якщо ви ще й заведете хвостик стрілки вниз, то візуально опустіть повіки. З віком овал обличчя втрачає свої форми і трохи опускається. Ось таким чином ви самі як би моделюєте собі непотрібні складки і зморшки.

skoshennaya_kist

Рішення: Для того, щоб намалювати стрілки, використовуємо підводку-фломастер, яка креслить тонку лінію. Акуратно промальовуємо ресничний контур і робимо невеликий хвостик, який лише трохи виходить за природний край ока. Добра і гелева підводка. Придбайте скошену щіточку для її нанесення.

Як правильно наносити підводку, маючи чутливі очі – читайте тут!

Помилка № 2 – чорний смокі айс

Темний смокі айс, та ще й виконаний перламутровими тінями, зменшить ваші очі, зробить повіку важкою. Крім того, чорні відтінки роблять погляд пониклим.

brown_smokey

Рішення: Для смокі айс з палетки вибираємо м’які коричневі відтінки: більш світлим профарбовуємо внутрішню частину повіки, більш темним – зовнішню. Спочатку працюємо з рухомою повікою, а після – з нерухомою. За допомогою пензлика у формі діжечки розтушовуємо.

Читайте також: Ви змиваєте макіяж неправильно! Топ-5 помилок!

Помилка № 3 – занадто чіткі брови

Яскраві брови, намальовані чіткими лініями, підкреслюють мімічні зморшки, роблять обличчя грубим і похмурим. А темний відтінок олівця, який наші героїні вибрали для оформлення брів, створює сильний контраст з відтінком шкіри. Через це брови сильно кидаються у вічі і виглядають неприродно. Чорний олівець не рекомендується використовувати навіть дівчатам, у кого натуральний темний колір волосся!

eyebrow_cake_palette_enl

Рішення: Для оформлення брів потрібно вибирати матові тіні, або олівець на 1-2 тони світліше вашого кольору волосся. І ні в якому разі не малюйте чітких ліній, тільки плавні переходи і штрихи, що імітують волоски. За допомогою пензлика заповнюємо шкіру між волосками матовими тінями, розтушовуємо, фіксуємо безбарвним гелем.

Помилка № 4 – занадто контрастні рум’яна

Наступна помилка – надто контрастні рум’яна, які роблять риси обличчя грубуватими, а сам макіяж більше театральним, ніж повсякденним. Неправильно вважати, що темний, насичений колір рум’ян гарно виділяє вилиці. Насичені рум’яна лише підкреслять всі недоліки шкіри: нерівності, зморшки і т.д.

vlcsnap-2017-03-24-16h26m44s125

Рішення: З палетки вибираємо відтінок на 1-2 тони темніше вашої натуральної палітри, ближче до персикової гами, щоб освіжити обличчя. Посміхаємося, щоб розгледіти наші яблучка на щічках. Їх і профарбовуємо – з центру трохи витягаючи до скронь.

Струшуйте щіточку після того, як набрали на неї рум’яна – засобу має бути зовсім небагато! Після того, як підфарбували щоки, залишками пройдіться по лобі і підборіддю, трохи по носі. Уявіть, де б у вас почервоніла шкіра після морозу. Так рум’янець виглядає природно.

Помилка № 5 – перламутрова помада неприродних відтінків

Перламутрові помади були популярні ще у 80-х. Тому виглядає дивно, коли молода дівчина використовує відтінки, які за звичкою використовувала б ровесниця її мами. Крім того, перламутр робить губи більш тонкими.

Рішення: Будемо використовувати матову помаду натуральних персикових відтінків. Вона додасть губам необхідний обсяг, зробить їх більш соковитими.

Матові помади дійсно вже не на піку своєї популярності, але все ж актуальності не втрачають. Але їм на зміну приходять не перламутрові, а глянцеві помади, це суттєва різниця.

vlcsnap-2017-03-23-15h24m50s134

vlcsnap-2017-03-23-15h25m01s240

За допомогою Олени ми змогли виявити, які помилки в макіяжі додають вік і молодим дівчатам, і жінкам старшими за 35, і тепер знаємо рецепт запобігання таких казусів! Все буде добре!