Робимо тверді парфуми на удачу, любов і багатство

Все буде добре

Екстрасенс Жанна Колесніченко-Шулакова знає, як створювати магічні тверді парфуми, аромат яких здатний не тільки оточити сприятливою аурою, а й допомогти налагодити особисте життя і залучити удачу.

У давнину вважалося, що кожен інгредієнт, з якого складається олія, уособлює одну з 4 стихій: Вогонь, Воду, Землю і Повітря. Наприклад, мигдаль – Землю, майоран – Повітря, лимон – Вогонь, евкаліпт – Воду. Алхіміки стверджували: якщо з’єднати ці стихії разом, то можна досягти збалансованості і гармонії в усьому і залучити будь-яке благо. Саме тому люди стали поєднувати різні ефірні олії разом і таким чином залучати в своє життя любов, здоров’я, багатство, удачу!

Для приготування парфумів (основи) вам необхідний бджолиний віск і мигдалева олія. Бджолиний віск натерти на тертці, розтопити на водяній бані 6 ч. л. Змішати з 10 мл мигдалевої олії.

Потім, в залежності від побажань, додати певні ефірні олії:

ПАРФУМИ НА УДАЧУ:

Змішати олію лимона, мандарина і м’яти (по 10 крапель), додати розтоплений віск (2 ч. л.) і мигдалеву олію (1 ч. лЛ.). Розлити в маленькі формочки, дати застигнути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аромасвічка для тіла: рецепт SPA-процедури в домашніх умовах

ПАРФУМИ НА БАГАТСТВО:

Змішати олії пачулі, кедра і сосни (по 10 крапель), додати розтоплений віск (2 ч. і.) і мигдалеву олію (1 ч. л.). Розлити в маленькі формочки, дати застигнути.

ПАРФУМИ НА КОХАННЯ:

Змішати олію жасмину (20 крапель) і олії мускату та іланг-ілангу (по 5 крапель), додати розтоплений віск (2 ч. л.) і мигдалевуолію (1 ч. л.). Розлити в маленькі формочки, дати застигнути.

Парфуми висохнуть протягом 10 хвилин.