Чого не можна робити на Благовіщення? Поради екстрасенсів

Все буде добре

Ось і настає велике свято Благовіщення! Обряди, що проводяться в цей день, можуть допомогти відновити стосунки, позбутися від образ і вберегтися від зрад! Але що категорично заборонено робити в цей день? Про це розповіли екстрасенси Магдалена Мачіовскі і Олена Стеценко!

Читайте також: якого числа Благовіщення в 2017 році – історія свята

shutterstock_131114231У цей день категорично не можна першою пускати в будинок жінку, дозволяти їй першій переступати поріг в гостях. Якщо чоловік уже зайшов, тоді можна ступати й жінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обряд на Благовіщення для миру та порозуміння в сім’ї

Якщо дівчина одягає щось нове в цей день, то протягом року не вийде заміж! Справа в тому, що нова сукня, та й будь-яка інша обновка, змушує дівчину милуватися собою. А це зовсім не те, про що потрібно думати в свято Благовіщення. Але головна проблема в тому, що новий одяг не несе в собі енергетику власника, і в результаті людина не може прийняти енергетику цього святого свята.

Також дівчатам не рекомендують заплітати косу в Благовіщення. Справа в тому, що ця зачіска енергетично закриває людину і так само робить її несприйнятливою до енергетики свята.