Свекруха і невістка – хто «змія»?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (6 квітня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

УРОКИ ЕКОНОМІЇ. Як заощадити на пранні?!

Ви зможете заощаджувати близько 2000 гривень на рік і все це завдяки… правильному пранню! Сьогодні Лілія Ребрик відкриє топ-5 дієвих порад, які допомагають поміркованіше витрачати бюджет, не економлячи на якості! Не пропустіть!

ТИЖДЕНЬ ПІСНИХ І СИТНИХ СТРАВ З БОБІВ: Вегетаріанські тефтелі

Дотримуючись посту, розумієте, що дуже скучили за м’ясними стравами? Олена Іващук приготувала для вас рецепт смачних пісних тефтелек, які вбережуть вас від спокуси! А перевіряти їх смак будуть «м’ясоїди» зі стажем – Андрій Дикий і Богдан Юсипчук.

Учасники другого сезону «МастерШеф Діти» в гостях у «Все буде добре»!

Учасниця другого сезону «МастерШеф Діти» Ілана Резник мало не покинула проект через те, що суперники записали її в список негідних продовжувати боротьбу, але дівчинка відстояла своє місце, приготувавши страву, яка підкорила суддів. Сьогодні Ілана готова довести всім, що вона гідний конкурент і зуміє приготувати вишуканий французький десерт з найпростіших інгредієнтів.

Трисекрети від Олі Сумської, які допоможуть запобігти нависанню повіки

З віком шкіра стає менш пружною і еластичною, через що виникає проблема навислої повіки. Але вам не доведеться ховати свої очі! Сьогодні Ольга Сумська розповість про трьох простих кроків, які допоможуть вам справитися з цією проблемою без дорогих процедур!

НОВИЙ ФОРМАТ: Поміняйте мені невістку!

Далеко не завжди свекрухи і невістки вдається знайти спільну мову, особливо, якщо приходити жити на одній території! Але це зовсім не означає, що претензії і непорозуміння будуть тепер постійними супутниками вашого життя. Згладити гострі кути допоможу поради ідеальної свекрухи – Наталії Фаліон і ідеальної невістки – Катерини Великої! А психолог Олена Кириченко висловить своє професійне думку з цього питання.