Оберіг на здоров’я з пасхального яйця: робимо власноруч

Все буде добре

Мольфарка Магдалена Мочіовські розповіла, як зробити оберіг на здоров’я власноруч. Великдень 2017 – як раз чудовий час для створення подібних амулетів. Ми будемо прикрашати триколірну крашанку сіллю, яка має сильні магічні властивості.

Читайте також: як з’явилася традиція фарбувати яйця на Великдень

vlcsnap-2017-04-10-14h28m33s28

Для того, щоб прикрасити яйця, нам потрібно:

  • порожні яйця – 2 шт.;
  • фарба для яєць жовтого, червоного і зеленого кольору;
  • кольорова сіль (червона, зелена і жовта);
  • клей

Читайте також: фарбування яєць – робимо оберіг на удачу

Видуйте яйце за допомогою шприця: зробіть в ньому голкою два проколи. Діаметр дірочки повинен бути трохи більше діаметру голки. В одну дірочку встроміть шприць без голки і запустіть в яйце повітря. З іншого дірочки виллється вміст яйця. Після чого промийте його під проточною водою і добре обсушіть  рушником.

Для початку нам потрібно пофарбувати яйце в жовтий колір. Повністю занурюємо його в жовту фарбу з додаванням столового оцту, завдяки якому фарба краще «візьметься». На 200 мл води з фарбою буде досить 1 ч. л. оцту. Тримаємо яйце в фарбі приблизно 1 хвилину. Виймаємо з фарби і витираємо яйце серветкою.

Якщо через дірочки затекла вода, яка не повинна там бути, беремо звичайну трубочку, ставимо один кінець до дірочки, а з іншого кінця трубочки дуємо . Під тиском повітря вода, що залишилась я в середині яйця, витече через другу дірочку.

Читайте також: фарбування яєць на Великдень – обряд для незаміжніх і оберіг на любов

vlcsnap-2017-04-10-14h27m02s138

Жовтий колір, який ми беремо за основу, несе сильну позитивну енергетику, яка буде додавати вам сил протягом року. Взагалі з кольором крашанок пов’язано багато прикмет і повір’їв. Наприклад, в перший день Пасхи дівчині потрібно було покласти червоне яйце у воду і на світанку вмитися цією водою. Вважається, що якщо дівчина це зробила – вона збереже свою красу і молодість. А ще, щоб зберегти красу і здоров’я в перший день Пасхи треба вмитися водою, в якій лежали золоті і срібні речі, їх, до речі, можна кинути в воду, в якій лежить червоне яйце, тоді ефект буде ще сильнішим, і ви весь рік будете здоровими і гарними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як прикрасити паски на Великдень власноруч: квіти в малайзійській техніці

Тепер фарбуємо нижню частину яйця в зелений колір. Занурюємо на 1/3 частину яйця в зелену фарбу з оцтом. А щоб легше було фарбувати , рівень води в піалі повинен  бути як 1/3 частина яйця. Опускаємо яйце, тримаємо 1 хвилину. Виймаємо і протираємо яйце серветкою та видуваємо трубочкую залишки води. Так само фарбуємо  яйце в червоний колір. Опускаємо його в червону фарбу на 1/3 частину. Тримаємо 1 хвилину. Виймаємо і протираємо серветкою. Видуваємо трубочкою залишки води.

У вас має бути обов’язково 3 кольори на яйці. Цифра «3» символізує здоров’я і зарядить ваше яйце доброю енергетикою. Далі нам потрібна різнокольорова  сіль.

Візьміть суху харчову фарбу або фарбу для яєць. Додайте в неї 1 ст.л. води. Добре розмішайте і вилийте в сіль. Паличкою або олівцем активно перемішайте сіль до тих пір, поки вона рівномірно пофарбується.  Викладіть  сіль на аркуш паперу і залиште в сухому місці до тих пір, поки вона повністю не висохне.

vlcsnap-2017-04-10-20h12m49s199

Для прикрашання яєць сіллю нам потрібно взяти звичайний канцелярський клей, який можна купити в будь-якому магазині. Але якщо у вас немає можливості або часу, можна зварити клейстер, який також добре приклеїть сіль: закип’ятіть склянку води, добавьте туда 3 ст..л. муки. Варіть до загустіння 5 хвилин.  Пропустіть клей через сито, щоб позбутися грудочок.

За допомогою пензлика наносимо клей тонким шаром на яйце. Чекаємо пару секунд, щоб він трохи підсох. Тепер кожну частину яйця потрібно занурювати в сіль відповідного кольору.  Починаємо з жовтої солі. А щоб було зручніше,  просуньте  через  дірочки в яєчку  тонку дерев’яну шпажку, або спицю для в’язання і покатайте яйце в солі, тримаючи за кінці шпажки.   Дайте яєчку добре висохнути, після чого опустіть  його в зелену сіль, тим боком, де зелена фарба, а потім так само в червону сіль. Залиште на декілька хвилин, щоб добре висохло.

Такий оберіг обов’язково треба освятити у пасхальному кошику. Помістить яйце у місце, яке вважається сакральним у вашому домі, у так званому «сімейному куточку».

Читайте також: великодні капкейкі – рецепт