Як «оживляють» дохлих фабричних курей?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (17 квітня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Тести, які розкажуть, чи ідеальна у вас фігура!

Зараз Інтернет пропонує дівчатам безліч тестів, за якими нібито можна визначити, чи ідеальна у вас фігура. Але всі ці тести не відповідають медичним стандартам жіночого здорового тіла і не враховують зріст, комплекцію, ширину кістки. Сьогодні перші красуні СТБ зруйнують міфи навколо інтернет-тестів, а також пройдуть справжні медичні тести і дізнаються, чи дійсно у них ідеальні фігури.

Суп хорошої дружини

Чоловік вже давно не захоплювався вашими кулінарними шедеврами, вважаючи їх чимось буденним? Влаштуйте йому справжню кулінарну ейфорію, яка змусить його розсипатися страві у компліментах і, звичайно, нагадає йому, яка ви все-таки у нього хороша! А рецептом супу хорошої дружини поділиться акторка і телеведуча Ольга Сумська

Як помолодшати на 10 років за допомогою стрижки

Прийшла пора не тільки оновитися, а й омолодитися! Відомий стиліст В’ячеслав Дюденко сьогодні розповість не тільки про наймодніші сучасні стрижки, але і про стрижки, які здатні освіжити і прибрати геть щонайменше 10 років!

 

Вибираємо домашню курку

Хочете ароматний бульйон з домашньої курочки для підтримки свого організму? Камені в нирках і навіть пухлина – ось чим може для вас обернутися вибір неякісної підробної курки! На які хитрощі йдуть несумлінні продавці, і як звичайна серветка допоможе вберегтися від небезпечної покупки, розповість експерт з якості продуктів Костянтин Грубич.

Астропрогноз

З 17 квітня Місяць знаходиться в фазі спаду, що може спричинити за собою часту зміну емоційного стану і бажання говорити неправду, прикрашати реальність чи приховувати справжні наміри. Екстрасенс Хаял Алекперов сьогодні не тільки відкриє рейтинг «обманщиків», а й розповість як розпізнати, коли вам бреше той чи інший знак зодіаку, і що зробити, щоб вас більше не обманювали. А також не пропустіть астропрогноз на цей тиждень!