Обряд над мангалом

Все буде добре

Дивіться сьогодні (24 квітня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Астропрогноз

28 квітня починається транзит Венери в Овні, який триватиме до 6 червня. І не дивлячись на те, що в різні роки цей період випадає на різні дати, він дуже негативно позначається на сімейних відносинах – відбуваються серйозні конфлікти, аж до розлучень! Сьогодні екстрасенс Хаял Алекперов розповість, як вести себе в цей період з кожним із представників зодіакального сузір’я, щоб зберегти відносини, а також озвучить рейтинг знаків, найбільш схильних до розлучення.

ТИЖДЕНЬ СТРАВ НА МАНГАЛІ: курячі стегенця

Як нагодувати компанію друзів всього за 100 грн.? Рецепт смачної, недорогої і незвичайної страви на мангалі розкриють Євген Клопотенко і Олена Курилова. А ще ви дізнаєтеся, як зробити «шепотіння» над вогнем!

Унікальне відкриття: насіння моркви для краси!

Просто вирощуючи моркву, ви навіть не підозрюєте що саме завдяки її насінню можна помолодіти! Сьогодні Ольга Метельська навчить робити омолоджуючу косметичну маску з витяжкою з насіння моркви, яка зробить вашу шкіру ніжною, гладкою і пружною! А Тетяна Литвинова навчить садити моркву у клейстер!

ТРЕНД 2017! Прикраса-трансформер: квіткова прикраса зі звичайної стрічки

Прикраси у вигляді квітів будь-якому образу додають жіночності і легкості, а як зробити їх власноруч зі звичайних стрічок знає народна майстриня Марія Бучка! Навчатися всім тонкощам авторської техніки буде і телеведуча Лілія Ребрик разом з донькою Діанкою! Не пропустіть!

Сенсація! Розумний город

Щоб отримати гідний урожай картоплі вам доводиться прополювати і обробляти величезні площі? Забудьте про це! Сьогодні народний експерт Олег Ермачихін поділиться двома методами, які позбавлять вас від зайвої роботи! Вам залишиться просто зібрати урожай!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля