Де в Києві можна смажити шашлики: список дозволених місць до травневих свят

Все буде добре

Якщо ви досі з якихось причин ще не вибралися на природу і не розвідали у друзів, де в Києві можна смажити шашлики, наш матеріал вам, безсумнівно, стане у нагоді.

dl838

У столиці заборонено самовільно розводити багаття і ставити мангали в лісопаркових зонах крім спеціально позначених місць. Тому, якщо ви займете «не ту» галявину, то посмажити шашлик в Києві вам обійдеться набагато дорожче, ніж ви розраховували спочатку! Штраф за незаконне розведення вогню складе від 340 до 1360 грн, що, вважаємо, значно затьмарить радість від травневих свят.

Читайте також: Вихідні у травні 2017 в Україні – скільки відпочиваємо

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» опублікувало карту дозволених ділянок, де в Києві можна смажити шашлики. Всього на ній відзначено 38 точок – в місті і області:

Якщо розгорнути карту, ви зможете прочитати повний список дозволених для проведення барбекю місць. «Київзеленбуд» та лісництва провели роботи, завдяки яким відпочинок буде максимально безпечним як для людей, так і для природи. Багато точок обладнані столиками і мають власні справні мангали, подекуди єгері видадуть вам найкраще підходящі для розведення вогню дрова. Всі зони окреслені мінералізованими смугами, які, в разі інциденту, не дозволять перекинутися вогню на прилеглий ліс.

Читайте також: Найкращі рецепти для пікніка

Якщо ви просто любите поїсти смачне м’ясо і овочі-гриль без довгих прогулянок дикими і напівдикими заростями, є і таке благо, як альтанки для шашлику в Києві і області.

Наприклад, на Ясногородській зоні відпочинку за фіксовану суму можна отримати в оренду альтанку з мангалом і дровами. Це місце для барбекю знаходиться на території страусиної ферми, що робить локацію особливо цікавою.

Більш бюджетно і вже зовсім без відриву від рідного міста можна зайняти альтанку в парку Виноградар. Тільки, ясна річ, пощастить тим, хто добереться раніше.

На озері Дідорівка в Голосієво крім смаження шашликів можна займатися всілякими активностями, при тому не тільки в теплу пору року. У травні, наприклад, доступна платна риболовля – гроші підуть на підтримку багатої фауни озера і благоустрій зони відпочинку. Також можна буде пограти в настільний теніс і пострибати на батуті.

Вдалого відпочинку!