Як безболісно вищипнути брови в домашніх умовах

Все буде добре

Як безболісно вищипнути брови хвилює багатьох жінок, адже шкіра повік дуже тонка, і її легко пошкодити. Буває, що після процедури корекції почервоніння довго не проходить, і, замість поліпшення зовнішнього вигляду, обличчя виглядає хворобливим.

woman-tweezing-eyebrows

У студії «Все буде добре» ведуча Надія Матвєєва і дві гості з п’ятого сезону шоу «МастерШеф» під наглядом косметолога Ольги Метельської протестували топ-3 способи з інтернету, як безболісно вищипнути брови в домашніх умовах.

Косметолог розповіла про те, що, як їй відомо з практики, часто дівчата нехтують елементарним правилом гігієни. Перед тим, як вищипувати брови, продезінфікуйте те руки й інструмент антисептиком, а також обробіть шкіру коло брови. І тільки потім переходьте до корекції.

Читайте також: Брови 2017 – модні тенденції цього року

Також не можна забувати відтягувати шкіру, це теж трохи зменшить біль. Щоб це здійснити, не тримайте люстерко в іншій руці, коли вищипуєте брови, а поставте його на стіл або виконуйте корекцію брів, стоячи біля великого дзеркала.

Єдиним дієвим методом, як безболісно вищипнути брови, із запропонованих, за результатами тест-драйву в студії, виявилося застосування спрею для ротової порожнини з м’ятним смаком, який є в сумочці у багатьох дівчат.

Закрийте око сухим ватним диском і обприсніть брову. Ментол, а також деякі ефірні масла (гвоздики, евкаліпта), що містяться у складі спрею, мінімізують біль, злегка «приморозивши», і можна буде з легкістю позбутися обридлої волосинки.

Неефективними визнані методи з інтернету з використанням жирного дитячого крему, застосування якого ніяк не відбилося на шкірі, і теплого рушника, покликаного розпарити обличчя, щоб було простіше витягнути волоски. Рушник тільки збільшило приплив крові до шкіри і, отже, больові відчуття. Остерігайтеся користуватися неперевіреними методами, які радять на форумах або в соцмережах!

Користуйтеся пінцетом безпечно, і Все буде добре!

Читайте також: Як гарно нафарбувати брови – майстер-клас Олени Мельник

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля