Як очистити сковороду від нагару і дістати жуйку з волосся?

Все буде добре

Щоразу, коли ви чистите сковороду від нагару або жиру, ви клопочетеся над нею по кілька годин? Ми зробили підбірку з 5 неординарних способів, які допоможуть відчистити різні забруднення і не тільки, буквально за лічені хвилини.

Купивши набір тарілок або стаканів, ви докладаєте багато зусиль, щоб відтерти етикетку? Насправді за допомогою вологої губки і дитячого крему можна з легкістю позбутися від папірців, що псують зовнішній вигляд посуду.

Інша нагальна проблема – нагар на сковороді. Від неї врятуватися також не складає труднощів, якщо знати секретки. Наприклад, сода в поєднанні з крохмалем, який є в картоплі, перетворюються на ідеальний миючий засіб. Досить буде картоплю рясно мокнути в соду і натерти нею сковорідку.

Читайте також: Як помити батарею: швидкий спосіб

нагар

Завдяки ж звичайному пакетику від чаю можна легко впоратися з ще однією вічною бідою на кухні – жирною каструлею. Цей спосіб стане в нагоді і в похідних умовах, коли під рукою може не виявитися миючого засобу. Візьміть звичайний невикористаний пакетик чаю і легкими рухами проводите по каструлі. Вам буде достатньо 3-5 пакетиків, які швидко вберуть жир.

Ще один цікавий секрет чистки. Звичайний шампунь може перетворити старі шкіряні туфлі у витончену пару взуття. Просто за допомогою спонжіка чи вати втирайте шампунь в черевик.

Останній дуже важливий метод діставання жуйки з волосся – це гребінець, соняшникова олія і легкі поступальні рухи. Просто нанесіть рясну порцію масла на місце, де виявилася жуйка. Далі поступово вичісуйте її з волосся. Вам залишиться тільки помити голову, і проблема вирішена.

Тепер будь-яка проблема стане для вас дрібницею!