Про що розповість ваш кошмар? Трактування снів від Олени Курилової

Все буде добре

Тривожний сон – це сон, після якого ми прокидаємося з почуттям страху, що може статися щось неприємне або погане. Але чи варто дійсно так хвилюватися? Про це розповіла наш екстрасенс Олена Курилова!

Нам може наснитися, що за нами хтось женеться і ми, звичайно ж, після таких сновидінь прокидаємося з почуттям тривоги, хоча розуміємо, що це був тільки сон. Найбільш інтригуюче те, що в більшості своїй такі сни не несуть негативу, а мають позитивне тлумачення.

Якщо уві сні вас намагаються вбити

  • Якщо сниться, що у вас стріляють, то це віщує несподіваний успіх в будь-якій сфері життя.
  • Якщо душать – це, на превеликий подив, каже про майбутні зміни в нашому житті.
  • Якщо уві сні вас вбивають ножем, це говорить про те, що хтось «приріжеться», а точніше – завітає у гості. Скільки разів наносили удари ножем, стільки і буде гостей.
  • Якщо у вас вистрілили – це успіх. Якщо вас пристрелила знайома людина, значить, саме вона допоможе вам на шляху до успіху!

Вас переслідують уві сні?

  • Коли вас переслідує людина уві сні, це означає, що у вашому оточенні є вірний друг, якого ви не помічаєте або недооцінюєте!
  • Якщо ж комусь сниться, що за ним женеться привид, це говорить про те, що за вами женеться тріумф і скоро, все-таки, наздожене! Це стосується також переслідуючих нечистих сил уві сні.

Все не так страшно, як може спершу здатися! Дивіться наші випуски, і у вас Все буде добре!

Читайте також: Що означають родимки – трактування від Олени Курилової