Вирішуємо форс-мажори у потягах без грошей

Все буде добре

Дивіться сьогодні (29 травня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Астропрогноз

Зростаючий Місяць, що знаходиться в сузір’ї Рака, говорить про те, що будь-які необдумані грошові операції, здійснені в період 4-5 місячного дня,  можуть привести до серйозних збитків в майбутньому. Екстрасенс Яна Пасинкова підкаже, який талісман необхідно покласти в гаманець, щоб уникнути непотрібних витрат, а також поділиться АСТРОПРОГНОЗ на цей тиждень.

Тиждень магічних страв від екстрасенсів. Страви, які змінять ваше життя на краще: ПИРІГ НА БАГАТСТВО

Тиждень перед Трійцею вважається магічною! І якщо ви втомилися від нескінченних боргів, кредитів і нестачі грошових коштів, вже сьогодні ви можете зробити крок вперед до свого фінансового благополуччя! Екстрасенс Яна Пасинкова розповість, як і з якого володіє магічними властивостями рослини, необхідно приготувати пиріг, щоб залучити в будинок гроші.

ЦИКЛ: ПРАВА ПАСАЖИРІВ НА ЗАЛІЗНИЦІ / Поради, які допоможуть вам не платити зайвого в разі форс-мажорів

Потрапивши в дорозі в форс-мажорну ситуацію, через стрес ми не завжди розуміємо, як правильно вчинити. Юрист Михайло Присяжнюк сьогодні підкаже, як не платити зайвого, коли ви залишилися на пероні, а ваші речі поїхали в поїзді, як доїхати до місця призначення за старим квитком, якщо вам довелося вийти раніше або як не давати хабар провіднику, коли ваш квиток залишився у проводжаючого. Також ви дізнаєтеся, як безкоштовно скористатися платним туалетом і яких помилок можна припуститися у квитку.

Топ 5 жироспалюючих вправ, які допомогли товстушкам втратити півтонни зайвої ваги

Не знаєте, як змусити себе схуднути? Кращим стимулом може стати ваш холодильник – запевняє фітнес-тренер міжнародної категорії Ольга Кочубей. У студії Ольга розповість і про інші секрети мотивації, а також покаже вправи, які допомогли її підопічним в загальному скинути півтонни зайвої ваги. Підтримати свого тренера і позайматися разом з Ольгою прийдуть також жінки, які вже схудли під її чітким керівництвом.

Підступний зелений! Як підібрати модний зелений, щоб не виглядати «блідою міллю»?

Магія зеленого полягає в тому, що цей колір здатний як зробити вас «блідою міллю», так і освіжити і додати яскравості образу. Стиліст Тео Декан впевнений, що модний зелений підійде кожній, якщо підібрати потрібний відтінок. Який варіант підійде вашому кольоротипу, дізнаєтеся у сьогоднішньому випуску!

Куля з сукулентів або сад у пляшці, яким позаздрять всі сусіди

У вас засох черговий вазон з квітами? Підберіть собі невибагливий до поливу варіант! Флорист Ганна Репік покаже, як зі звичайного вазона зробити оригінальну композицію, яка може обходитися без води цілий місяць! А вчитися робити кулю з сукулентів буде Женя Клопотенко.