Як скинути 7 кг за 2 тижні. Техніка провідного фітнес-тренера

Все буде добре

Вам терміново потрібно позбутися кількох зайвих кілограмів? Фітнес-тренер міжнародного рівня Тетяна Волкошовець пропонує виконувати 5 вправ, завдяки яким вона сама всього за два тижні схуднула на 7 кг і стала зіркою одного з найпопулярніших фітнес-клубів столиці.

Читайте також: Пляжі Києва – де відпочити в місті

Тетяна Волкошовець – сертифікований фітнес-тренер мережі одного з найпопулярніших спортивних клубів України, інструктор індивідуальних та групових тренувань. Коли вона бачить результат своєї роботи – щасливих та вдячних клієнтів в кінці тренування – то розуміє, що день пройшов не даремно! А все почалося з того, що чотирирічна тендітна дівчинка склала іспити, поступила в школу балету і три роки потіла в танцювальних залах, повторюючи рухи за своїми талановитими викладачами. За плечима дівчини робота не тільки в провідних фітнес-клубах України, а й за кордоном: у Німеччині, Туреччині та Білорусії, де вона удосконалювала свої професійні здібності і переймала досвід іноземних колег. Вона з дитинства звикла долати труднощі, тому досягла небачених результатів. Адже перешкодою на шляху до успіху нині стрункої дівчини стояла зайва вага.

Читайте також: Як правильно схуднути – важливі поради

«Якраз під час мого стажування в Німеччині, де я підробляла гувернанткою і удосконалювала знання іноземної мови, я рознеслася вшир, – згадує Тетяна Волошковець. – Мабуть, далося взнаки моє не дуже благополучне дитинство: ми часто переїжджали, батьки мене не дуже вже й балували, це ж був СРСР. А в Німеччині я їла все, що бачила, як дика. Там мені, ще не досвідченою у кулінарії, хотілося куштувати все: фісташки, ковбаски і багато інших ласощів, яких не було вдома. Німецька, італійська, турецька кухні, прилавки з випічкою… Згадую – і слинки течуть. Коли я повернулася додому, то важила більше 70 кг. А для мене – балерини, танцюристки, спортсменки – це було неприпустимо. До того ж, я не хотіла працювати за фахом (батьки змусили вступити в лінгвістичний вуз), а тоді єдиним способом стати фінансово незалежною і виїхати за кордон був кастинг в шоу-балет. До нього у мене було всього два тижні. Не було сенсу йти на проби, не схуднувши. Там таким талановитим дівчатам відмовляли тільки тому, що вони не підходили за зовнішніми параметрами. Але завдяки 5 вправам, які я розробила для себе, мені вдалося схуднути, пройти кастинг і потрапити в один з кращих шоу-балетів Мінська «Кочетков-театр». Це був мій щасливий квиток!»

Вправа №1

11Випад назад і підйом на баланс паралельно підлозі. Початкове положення: стоячи, ноги на ширині таза. На вдиху крокуємо правою ногою назад в глибокий випад, на видиху піднімаємося на ліву ногу, витягуємося руками вперед і тримаємо тулуб в одній лінії з руками, утримуючи баланс, паралельно підлозі. Робимо випад 15 разів на праву ногу і повторюємо все на ліву. Головне – намагатися! Через тиждень у вас вже буде розтяжка. Ця вправа підтягне м’язи сідниць, преса і навіть рук.

 

Вправа №2

22Випад в сторону і згинання ноги в стрибку. Вихідна позиція: стоячи, ноги на ширині таза. На вдиху відводимо таз назад, правою ногою робимо випад в сторону, одночасно торкаємося рукою опорної ноги. На видиху праву ногу згинаємо в коліні і додаємо по можливості стрибок. Робимо по 15 разів на кожну ногу. Ця вправа допоможе позбутися від зайвих сантиметрів на сідницях, боках, з внутрішньої сторони стегон.

Вправа №3

333Випад до плечей в планці. Стаємо в положення «планки», утримуємо в напрузі м’язи кора і на видиху широко крокуємо до правого плеча, так щоб ступня опинилася поруч з долонею, на вдиху повертаємося в початкове положення. Міняємо ногу. Робимо по 5 разів на кожну ногу.

.

Вправа №4

44Скручування лежачи з прямими руками і згинанням-розгинанням колін. Початкове положення: лежачи, підняти ноги і зігнути в колінах, гомілку паралельно підлозі. Потягнутися руками назад і на видиху відірвати плечі і лопатки від підлоги, руки підняти паралельно підлозі. На вдиху знову опуститися вниз і витягнутися руками назад. І на видиху знову піднімаємо плечі і лопатки з підлоги, руки піднімаємо паралельно підлозі і одночасно випрямляє ноги. Робити 15 разів. Так ми позбавляємося не тільки від зайвих сантиметрів на ногах, але і опрацьовуємо м’язи нижнього преса.

Вправа №5

555Бокові скручування в положенні лежачи з підйомом двох ніг. Початкове положення: лежачи на боці, нижньої ногою п’ятою ми чіпляємося за верхню ногу, обидві ноги на 30 градусів висуваємо вперед. На видиху піднімаємо обидві ноги в діагональ наверх, втягуємо живіт і тягнемося рукою до п’ят. На вдоху опускаємося у вихідне положення. Робити по 15 разів на кожну сторону. Ця вправа допоможе зменшити і підтягнути живіт! А ще – прибере вушка з боків і зробить талію стрункішою.

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля