Худнемо силою думки

Все буде добре

Дивіться сьогодні (31 травня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Тест-драйв методики схуднення за допомогою сили думки

Просто повторюйте – «я струнка», «я струнка і худа» і ваші зайві кілограми будуть танути! Британка Хізер Джонс, фото якої підірвали Інтернет, таким способом за дев’ять місяців схудла на 5 розмірів! Не вірите? А ми вирішили перевірити, чи можливо це! Розбиратися в техніці схуднення силою думки будуть Ігор Обуховський та Олена Кириченко.

Як схуднути на 26 кілограмів і 6 розмірів? Історія схуднення від глядачки Аліни Гвардії

Вам не вистачає мотивації для того щоб досягти бажаних результатів у схудненні? Неймовірна історія падінь, злетів і блискучої перемоги над зайвою вагою нашої телеглядачки Аліни Гвардії вселять в вас впевненість, що і у вас все вийде! Килимок і бажання мати гарне тіло – все, що знадобиться для тренувань!

Бичачий хвіст у вині з грибами та цибулею

Як перетворити субпродукт в справжній шедевр, знає Ектор Хіменес-Браво! Сьогодні ви побачите, як з бичачого хвоста приготувати ніжну соковиту страву, витративши на неї сущі копійки! А також не пропустіть, чи зуміє Ектор пройти тест на справжнього українця і правильно відповісти на всі питання.

Тиждень магічних страв від екстрасенсів. Страви, які змінять ваше життя на краще: ПРЯНИКИ НА УСПІХ

Мрієте, щоб вашим дітям у всьому посміхалася удача? Приготуйте пряники напередодні Трійці за рецептом екстрасенса Ольги Стогнушенко і залучіть з їх допомогою успіх! Який таємний інгредієнт допомагає стати сміливим і рішучим, приносить удачу і сприяє виграшу в суперечках, дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

Секрети організації простору в передпокої

Ваш передпокій більше нагадує напхану маленьку коробку? Справжні професіонали – Ольга Волкова та Григорій Єрмолін – знають, як з користю організувати невеликий простір і грамотно розташувати верхній одяг, взуття та куточок для дрібниць. Прості рішення для складних проблем!