Ольга Метельська святкує день народження!

Все буде добре

Сьогодні, 2 червня,  наш улюблений косметолог «Все буде добре» Ольга Метельська святкує день народження!

12509410_820978408011032_709581239488365667_n

На передачі Ольга з 2013 року. За цей час вона допомогла багатьом жінкам і навіть чоловікам стати красивішими і набути впевненості в собі. Грамотно складені рецепти домашніх засобів за шкірою обличчя і тіла дуже популярні у наших глядачів і читачів, і, схоже, жоден тиждень на ВБД не обходиться без сюжетів з ефектною, яскравою і харизматичною Ольгою.

Ольга не тільки зрозуміло пояснює приготування «корисностей» для шкіри, волосся, нігтів, але і влаштовує захоплюючі тест-драйви прямо у студії.

Згадаймо найцікавіші епізоди передачі з нашим косметологом:

Чорні цятки на обличчі – засоби тестують експерти-чоловіки прямо у студії!

Чоловіки продовжують «страждати» заради жінок і тестують методи депіляції :)

Маска від мімічних зморшок. У студії папужка!

Чудодійна маска від набряків з картоплі здивувала навіть мольфарку.

Готуємо твердий крем для обличчя – оригінальний засіб!

Сюжет про парафінотерапію з таємничою гостею.

І, повірте: їх ще багато!

Так сталося, що день народження телеканалу СТБ збігся з днем народження нашої героїні, яка також приєдналася до святкування. Сподіваємося, наша співпраця й надалі буде настільки ж плідною, як і всі ці роки, що Ольга з нами!

Редакція сайту STB.UA вітає Ольгу Метельську з Її днем і бажає натхнення, сил, невичерпного запасу енергії! Ви є взірцем для багатьох глядачок, і саме завдяки Вам українські жінки стають привабливішими, здоровішими і щасливішими! За що ми дуже вдячні і віримо, що у Вас все є і буде добре! Нехай мрії збуваються і задуми втілюються з легкістю! Ми вас любимо, з Днем Народження!

Фото: Facebook, Instagram