Топ-5 вправ для підвищення сексуальності від Світлани Вольнової

Все буде добре

Ви перестали відчувати себе бажаною і привабливою? Всього 5 вправ допоможуть повернути вам сексуальність. Їх ефект перевірила на собі світська левиця і телеведуча Світлана Вольнова! Вона стверджує, що ця спеціальна йога повернула її до життя.

Перша вправа. Початкове положення – лежачи на животі, підборіддя упирається в підлогу. Зігнути коліна так, щоб п’яти притиснулися до сідниць і, прогнувшись назад, захопити щиколотки руками. Наскільки дозволяє підготовка, підняти груди і стегна, щоб вони не торкалися підлоги. І утримувати таке положення хоча б 10-20 секунд. Повторити 2-3 рази.

Читайте також: Секрети схуднення і збереження форми від Олі Полякової

волнова

Друга вправа. Лягти на спину. Стопи і руки притиснути до підлоги. Стопи наблизити якомога ближче до долонь. Підняти сідниці і скоротити інтимні м’язи. Потім опуститися на підлогу. Виконати 10 разів.

volnova-joga2

Третя вправа. Стати на коліна, сильно розвести стегна в різні боки. При цьому щиколотки і коліна повинні бути на одній лінії. Ліктями упиратися в підлогу, долоні або покласти на підлогу, або зчепити в замок. Видихнути і зрушити таз назад, щоб відчути сильне розтягнення, при цьому напружити м’язи всередині. Затриматися в цій позі на 20-80 секунд, потім звести ноги разом і повернутися у вихідну позицію.

вольнова света

Читайте також: Йога-антистрес від психолога Ганни Кушнерук

Четверта вправа. Сісти на підлогу, коліна звести. На вдиху підняти гомілку паралельно підлозі. Потім в таке ж положення привести руки. Затриматися в такому положенні на 5 секунд, потім на видиху повернути руки і ноги на підлогу. Зробити 10 повторів.

вольнова светлана

П’ята вправа. Сісти на коліна, руки завести за спину, взяти однією рукою зап’ястя, а інший – руки. Повільно нахилитися, поки лоб не торкнеться підлоги. Розслабитися, дихати рівно і глибоко. При цьому трохи піджати живіт в себе і напружити всі м’язи промежини. У такому положенні затримати 10-20 секунд. Потім повільно повернутися в своє початкове положення. Повторити 2 3 рази.

вольнова

Перехідна вправа. Прийняти позу лотоса. Затиснути великим пальцем правої руки ніздрю, а великий палець, вказівний і середній на лівої руки з’єднати разом. Дихати лівої ніздрею. Повторити 9-10 разів.

volnova-joga0

Протипоказання

Утриматися потрібно всім, хто страждає на панкреатит і холецистит . Якщо є грижі, якщо ви страждаєте на високий тиск, то теж краще не робіть цю зарядку. Ну і жінкам в критичні дні теж такі заняття краще відкласти на деякий час.

Читайте також: Ефективні вправи для жіночого здоров’я