Обереги і замовляння на Трійцю від мольфарки Олени Стеценко

Все буде добре

Хочете, щоб у вашому домі завжди був достаток, а сім’я була міцною і здоровою? Все це можна залучити на свято Трійці! Мольфарка Олена Стеценко знає, які обряди допоможуть залучити це все в ваше життя!

Свято Трійці відзначається на 50 день після Великодня, тобто в цьому році його святкують 4 червня – в неділю. Саме в цей день кожна жінка має можливість за допомогою правильних обрядів і замовлянь залучити в сім’ю благополуччя, удачу, здоров’я і красу.

Обряди для краси і молодості

Енергетика свята Трійці пов’язана з сімейним вогнищем, теплом, добром, достатком. І жінка, як берегиня родини – це головний провідник благополуччя для всієї родини. Саме тому, перш за все, жінки повинні виконати обряд, який сприяє «розквіту» краси. Для виконання обряду, потрібно заздалегідь приготувати кілька трав: березове листя, любисток, квіти півонії. Ці трави необхідно висушити на підвіконні протягом трьох днів. А в саме свято Трійці краще ці трави віднести до церкви. Увечері наберіть ванну, візьміть пучок трав, станьте на поріг і скажіть: «Пом’яни, Трійця, мою самотність». Це замовляння не тільки для самотніх, але і для жінок заміжніх –  допоможе не зазнавати браку уваги від чоловіка і уникнути розлучення. Після цього киньте трави у ванну і помийтеся.

Читайте також: Трійця 2017 – які народні прикмети існують в цей день

пионы

Читайте також: Вино і варення з півоній – рецепт Євгена Клопотенка

Оберіг для залучення достатку

Друга невід’ємна частина добробуту родини – це матеріальний достаток. Щоб полегшити завдання своєму годувальнику, навчитеся робити оберіг на побудову кар’єри. Також цей оберіг допоможе кожному члену сім’ї і самій жінці привернути достаток. Для обряду вам знадобиться: клаптик звичайної бавовняної тканини, червоні нитки і висушені трави – конюшина, дубове листя та полин. Висушені трави (краще освячені в церкві на Трійцю) скласти в клаптик бавовняної тканини, щоб вийшов мішечок. Виготовлений оберіг покласти в подушку (чоловікові або тому, для кого призначений даний оберіг), щоб голова добре працювала, думки не плуталися, а ідеї народжувалися.

полынь

Читайте також: Що означає свято Святої Трійці?

Здобні коси «благополуччя»

І останній оберіг – особливі здобні «коси благополуччя» для всіх членів родини. Вони допоможуть згуртувати, зміцнити сім’ю і принесуть всім здоров’я, удачу і щастя. У неділю треба встати раніше і замісити будь тісто. Важливо тільки посолити тісто 3 рази, примовляючи: «Першим разом – добрим часом, іншим разом – добрим часом, третім разом – добрим часом». Після цього поділіть тісто на стільки частин, скільки членів вашої сім’ї. Потім ці шматочки поділіть ще на три частини, скачайте їх в «ковбаски» і заплетіть їх у косички. Над кожною потрібно сказати таке замовляння: «Перша коса – дорога відкрита, друга коса – обличчя умите, третя коса – хвороба забута». Готові колоски подати до столу, за яким повинні зібратися всі члени родини. Кожен повинен з’їсти свій колосок повністю, щоб і крихти не залишалося. Даний обряд допоможе міцно сплести воєдино всю вашу сім’ю і подарує кожному її члену здоров’я, удачу і красу.