Ворожіння за чоловічою аватаркою

Все буде добре

Дивіться сьогодні (6 червня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Про що розповість його фото профілю в соцмережах. Частина 2

Не знаєте, що написати вподобаному чоловікові в соцмережах? Відповідь криється в його аватарці! Як по фото в профілі визначити, чим ви точно зможете зацікавити чоловіка, розповість психолог Олена Кириченко. А також в гостях чоловіки, чиї аватарки ми будемо сьогодні розбирати – Діма Коляденко, Павло Костіцин та Богдан Юсипчук.

Рецепти такої аджики у вас будуть просити всі! Топ-3 види аджики, яка підійде до м’яса, курки і риби

Як поліпшити смак звичних страв? Додайте до них дещо особливе! Мікаель Ароян сьогодні відкриє три рецепта фірмової аджики, яка припаде до смаку всім, хто любить гостреньке, ароматне і різноманітне! Ваші страви з м’яса, птиці та риби стануть ще смачнішими!

Зробити талію допоможуть жирні вершки!

Іванна Клевчук впевнена, що зробити талію тонше можна за допомогою жирних вершків! А ось Тимур Мазур не вірить в таке дивовижне схуднення! Чи зуміє Іванна на власному прикладі довести дію свого методу позбавлення від зайвих кілограмів і переконати скептично налаштованого фітнес-тренера, дізнаєтеся зовсім скоро!

Як за допомогою пляшки зібрати урожай огірків удвічі більше

Що потрібно для того щоб урожай огірків збільшився удвічі? Всього лише пластикова пляшка – стверджує садівник-городник Олег Єрмачихін! Сьогодні експерт відправився на дачу до мами Жені Клопотенка, щоб допомогти їй вирішити проблему малої кількості плодів і показати, як працюють його методи.

ХІТ ЛІТА 2017! Стильний літній клатч з малярської сітки і рафії

Навіщо викидати 600 євро за модний клатч в стилі «Prada», якщо Ольга Волкова знає, як зробити точно такий самий з доступних і простих матеріалів! Що необхідно зробити зі звичайною малярською сіткою, щоб вона перетворилася на стильний аксесуар, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

РОЗБИРАЄМО СОННИК: Частина 1: Про що попереджають вас сни про тварин?

Чи вважаєте, якщо приснилася собака – це до дружби, а свиня – хтось зробить гидота? Кращі екстрасенси країни – Олена Курилова та Рафаїл Бражеев – навчать вас правильно трактувати сни про тварин і розвіють кілька популярних міфів про значення снів! Тепер ви точно будете знати, у що можна вірити, а що не більше ніж вигадка!