Як правильно обрати колір брів?

Все буде добре

Як обрати колір брів або, точніше, відтінок правильно, щоб не виглядати старше за свій вік або просто негарно? Візажист Олена Мельник розібрала поширені помилки.

karandash _dlya_brovej

Основна помилка всіх блондинок – використання в макіяжі брів чорних і темно-сірих відтінків.

Брови можуть бути злегка темніші за волосся, але не більше, ніж на два тони. Для цього докладаємо палетку з тінями до волосся, і вибираємо. Після того, як ми визначилися з кольором тіней, прормальовуємо контур олівцем близьким до тону тіней, і заповнюємо брову всередині тінями.

vlcsnap-2017-06-07-13h00m05s175

Для попелястих блондинок перевагу варто віддати світло-сірим тонам; пшеничним блондинкам – світло-коричневим.

Читайте також: Як гарно нафарбувати брови – майстер-клас Олени Мельник

Основна помилка всіх брюнеток – вибір занадто бляклих тонів для макіяжу брів. Нерідко жінка поєднує холодний тон брів з теплим відтінком волосся, що категорично неприпустимо!

vlcsnap-2017-06-07-13h03m01s152

Брюнетки, як правило, від природи мають темні брови, але часто вони блякнуть на тлі волосся. Тому брови потребують фарбування на кілька тонів темніше, це вигідно підкреслить риси обличчя. Відтінки брів для брюнеток можуть бути як темно-коричневі, так і чорні. При виборі відтінку брів допускається різниця тільки на 1 тон темніший від відтінку волосся.

Читайте також: Помилки в макіяжі, які старять – топ-5 від Олени Мельник

Руді дівчата вже й так наділені яскравою зовнішністю і точно вирізняються з-поміж інших, їм не потрібно зайвий раз занадто яскраво підкреслювати свої брови – це основна помилка.

vlcsnap-2017-06-07-13h06m18s98

Рудоволосим жінкам зовсім не обов’язково підбирати тон дублюючий відтінок волосся, ідеально підійде мідний або світло-коричневий. Чим яскравіше відтінок волосся, тим світліше повинні бути брови. Найяскравішим рудоволосий представницям, підходить золотисто-коричневий відтінок. Для темно-рудих жінок рекомендується вибирати шоколадні тони. Світло-рудим жінкам можна брови малювати трохи темніші.

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля