Тлумачення снів: до чого сняться тварини?

Все буде добре

Екстрасенси Алена Курилова та Рафаїл Бражеев розповіли про найпоширеніші помилки в тлумаченні снів і до чого сняться тварини насправді.

Тлумачення снів про свиню

Більшість жінок вірить в оману, яка супроводжує сон про свиню. Прийнято вважати, що бачити уві сні свиню – це до підступу від друзів, до зради коханого, до хамства. Насправді ж не все так страшно. Свиня завжди вважалася символом багатства. Тому сон, в якому ви бачите, що свиня гойдається в грязі – свідчить про те, що вам найближчим часом надійде пропозиціяsvinya_2014g, яку поліпшить ваше фінансове становище.

Ще два варіанти найпоширеніших снів:

 • Бачити свиню далеко значить, що для досягнення матеріального благополуччя вам доведеться потрудитися.
 • Гладить свиню уві сні – говорить про те, що для поліпшення фінансового стану вам потрібно докласти зусиль, які окупляться в короткі терміни і принесуть вам прибуток. Гроші прийдуть завдяки тому, що свинку уві сні ви погладили, задобрили. І тепер вона до вас сама прийде.

Тлумачення снів про змію

Є ще одна тварина, про який говорять, що якщо побачити його уві сні – це символ підступності і зради – це змія.zmey_2014g

Змію часто асоціюють з чимось жахливим. Є помилкою думати, що змії це символ підступності. Адже в магічному значенні «змія» – символ мудрості і довголіття. Якщо сниться змія – чекає зустріч з мудрою людиною і шанс чогось навчитися.

Сон зі змією, скидає шкіру, символізує новий життєвий етап. Сон цієї дівчини не попереджає про небезпеку, а, навпаки, говорить про те, що її чекає зустріч з мудрою людиною. А якщо ми зустрічаємо мудру людину, ми завжди зможемо чогось навчиться.

Ще кілька прикладів:

 • Якщо уві сні змія від вас повзає – це означає, що в рішенні деяких справ, вам потрібно добре подумати, все зважити і прийняти мудре рішення. В цьому випадку змія є попередженням, про те, щоб людина не рубав з плеча.
 • Якщо вас кусає змія уві сні – ви проживете довге і здорове життя. Адже зміїна отрута, в певних дозах, не вбиває, а й допомагає вилікуватися.

Читайте також: Про що розповість ваш кошмар? Трактування снів від Олени Курилової

Тлумачення снів про мишей і щурів

Багато хто вважає, що побачити уві сні мишу або іншого гризуна – це ще один символ злоби, зради.kruca_2014g

Насправді розцінювати гризунів, як небезпечний символ – це помилка. Насправді ж гризуни краще всіх пристосовуються до проблем. Ваш сон про мишей/щурах, які гризуть, говорить про те, що прийшов час подумати про заготовки на майбутнє. Є ще кілька варіантів сну з гризунами, який найчастіше зустрічається:

 • Якщо миша уві сні гризе одяг, то ви досягнете поставленої мети. Чим наполегливіше миші гризуть, тим більше завзяття буде у вас.
 • Якщо уві сні багато мишей бігає навколо – ви пристосуєтеся до якоїсь проблеми, знайдете з неї вихід.

Тлумачення снів про собаку

Прийнято вважати, що собака символізує друзів і дружбу. Але це теж, свого роду помилки. Приклади:sobaka_2014g

 • Якщо за вами по п’ятах ходить собака – то в реальному житті будьте обережні, тому що подруга, якій ви довіряєте, хоче забрати у вас чоловіка
 • Собака гавкає на вас – то в реальному житті людина, якій ви довіряєте, планує вас підсидіти на робочому місці.
 • Собака яка на вас нападає – то в реальному житті обіцяє проблеми, які може створити ваш близький друг.

Читайте також: Китайський гороскоп за знаками зодіаку на 2017 рік

Тлумачення снів по кішку

Вважається, що кішка сниться до проблем, а іноді навіть до суперниці. Кішка це найнеоднозначніший символ у сновидіннях. Але нічого поганого, він не обіцяє. Кішки це провідники в інші світи, вони нам допомагають. Ось кілька прикладів снів:kot_2014g

 • Бачити уві сні білу кішку означає, що вам в досягненні поставлених цілей допомагає добра сила.
 • Бачити кошенят – до появи дітей.
 • Кішка, яка підходить до вас, символізує містичну допомогу у справах.

Докладніше, до чого сниться та чи інша тварина, у нашому сюжеті: