Ектор Хіменес-Браво розповів, як обрати якісний сир

Все буде добре

Багато господинь часто використовують твердий сир, але як обрати якісний і корисний – знають далеко не всі. В ефірі проекту «Все буде добре» відомий кулінар Ектор Хіменес-Браво розкрив секрети про цей продукт і назвав перевіренних виробників твердого сиру в Україні. Читайте поради про те, як вибрати сир в нашому матеріалі!

Эктор

Сирна різноманітність допоможе відчути всю смакову гаму, розкрити смак деяких страв і змінити його до невпізнання. Твердий сир, або напівтвердий залежить від того, скільки вологи він втратить при «визріванні». У деяких сирах вологи дуже мало, не більше 45-50%, тому вони дуже тверді, і їх краще навіть не різати, а кришити, або натирати на тертці. До таких відносяться Пармезан, Грана Падано. Напівтверді сири м’якші, легше ріжуться. Відрізняються від твердих вони і процесом виробництва – так, напівтверді менше віджимають, в них менше солі і більше вологи, і вони не так кришаться.

-540827578

Тверді сорти сиру відрізняються тонким ароматом і пряним злегка солодкуватим смаком. Напівтверді сири відрізняються щільною, але м’якої вершкової консистенцією, і з таким же вершковим присмаком.

Найпопулярніші тверді та напівтверді сири, це Едам (або Голландський), Маасдам, Емменталь (або швейцарський сир), Гауда, Дуплет, Пармезан, Грюйер, Пошехонський, Російський, Костромський, Білозгар. Кожен з цих сирів підходить до різних страв і зберігається досить довго. Якщо щільно загорнути сир у харчову плівку або пергамент і дотримуватися температурного режиму – 6-8 градусів, то вони зберігаються кілька місяців. Це стосується твердих сортів. А ось напівтверді сири при такій температурі зберігаються трохи менше – до двох-трьох тижнів.

iStock-500454814

Ектор Хіменес-Браво розкрив маленький секрет, який врятує сир від плісняви ​​- потрібно ретельно загорнути його в пергамент або харчову плівку, потім загорнути у пакет з двома шматочками цукру-рафінаду.

А для того, щоб українці могли купувати безпечний сир, незалежна система контролю якості «Добрий знак» провела жорстку перевірку за українськими і європейськими стандартами якості сиру. Для цього аудитори проекту закупили продукцію популярних торгових марок і здали на експертизу в європейську арбітражну лабораторію на відповідність фізико-хімічними та мікробіологічними показниками, а також показниками безпеки. Результати перевірки були оприлюднені в студії «Все буде добре».

Такі торгові марки, як «КОМО», «Звенигора», «Шостка», «Клуб сиру» і «Пирятинський сирзавод» успішно її пройшли. Зокрема, була пройдена перевірка по жирності, і виявлено, що ці сири вироблені з натурального молока. Але це був тільки перший етап і якщо ці торгові марки успішно пройдуть перевірку і на виробництві то – отримають «Добрий знак» на свою продукцію.