Модне фарбування волосся в домашніх умовах

Все буде добре

Дивіться сьогодні, о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Самвел шпигун: ресторан Наталії Левензон: “Йогуртова екзотика”

З таємною місією кулінарного шпигуна Самвел Адамян відправився в кондитерську Наталії Левензон, щоб дізнатися бодай один із рецептів, які Наташа тримає в найсуворішому секреті! Чи вийде у Самвела приготувати десерт з кондитерської на кухні «Все буде добре» з простих продуктів, ви дізнаєтеся зовсім скоро!

Комплекс вправ від популярного спортивного блогера Софії Стужук

Нерідко молодих мам переслідує втома, слабкість, біль у спині й просто поганий настрій. Сьогодні популярний спортивний блогер Софія Стужук поділиться комплексом, який не тільки полегшить самопочуття, але й допоможе скоректувати фігуру після пологів. Тренуймось разом!

Китайські булочки

Мрієте дізнатися рецепт пиріжків, які ніколи не підгорають? Олена Курилова привезла його з Китаю! Екстрасенс настільки впевнена в тому, що вони не підгорять, і в цьому немає ніякої магії, що навіть посперечалася з Надею та готова, у разі програшу, з’їсти смажені личинки Зофобас! Не пропустіть дізнатися усі подробиці!

У вас немає часу на фарбування волосся в салоні? Тепер ви можете зробити модне фарбування вдома завдяки порадам від професіонала!

Салонна послуга фарбування волосся вам не по кишені? Нічого страшного! Кращий стиліст В’ячеслав Дюденко розкриє секрети професійного фарбування в домашніх умовах, які з легкістю повторять навіть ті, хто ніколи себе самостійно не фарбував!

Три хитрощі  працівників супермаркетів, через які ви труїте свою сім’ю сосисками та сардельками

Сосиски й сардельки почесно входять в список найбільш купованих продуктів, на чому поспішають нагріти руку недобросовісні продавці. Вони всучують вам замість м’ясного виробу солону воду, кишкові палички та цвіль. Як боротися з обманом знає Андрій Бабаєв, який навчить сьогодні викривати найпопулярніші прийоми супермаркетів. Не пропустіть!