Ексклюзив! Майстер-клас із професійного фарбування волосся вдома!

Все буде добре

У вас немає грошей на дороге фарбування в салоні, але так хочеться освіжити зачіску? Один з кращих майстрів перукарського мистецтва нашої країни В’ячеслав Дюденко розкриє секрети професійного фарбування волосся в домашніх умовах!

591833884

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модне фарбування 2017: фотодобірка для модниць

Нам знадобляться:

– резинка для волосся

– гострі ножиці для стрижки

– лінійка 20 см

– світла фарба (платиновий відтінок)

– окислювач для волосся (9%)

– фольга

– миска для фарби

– кисть для фарби

– шампунь

– фен

– висвітлююча пудра для волосся Estel 750 мл

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фарбування омбре: як зробити в домашніх умовах?

Ножиці повинні бути хоч і не дорогими, але обов’язково професійними. Головне, щоб вони були добре заточені. Адже якщо леза будуть затуплені, то ви ризикуєте привести навіть здорову по структурі волосинку до сильного пошкодження.

494089716

Покрокова інструкція:

  1. Якщо у вас нефарбований, натуральний колір волосся, відразу можете приступити до нанесення фарби. Якщо ж на волоссі є інша фарба, попередньо потрібно нанести висвітлюючу пудру для волосся. 30 гр, буде досить для одного застосування. А якщо ви плануєте постійно підтримувати таке фарбування, можете придбати пудру об’ємом 750 мл. Розподіляємо висвітлюючу пудру для волосся спеціальною кистю для фарбування.
  2. Спочатку потрібно зібрати все волосся у високий хвіст по центру, над чолом. Дістаємо з хвоста одне пасмо, й відміряємо, приблизно, довжину посічених кінчиків. Робимо зріз із пасма. Потім точковим зрізом продовжуємо опрацьовувати всі інші пасма, під довжину нашого першого пасма.
  3. Тепер ми ховаємо хвіст біля основи в фольгу, щоб його не вимазати, відміряє довжину кінчиків знизу приблизно на 10 см. Накриваємо наші кінці фольгою, і витримуємо 30 хвилин.
  4. Тепер залишилося протонувати кінці фарбою платинового відтінку для насиченого ефекту. Спочатку змішуємо фарбу з окислювачем. При висвітленні можна використовувати окислювач від 3% до 12%,залежно від бажаного результату. 12% окислювач найсильніший, відповідно підходить для сильного освітлення, 3% навпаки злегка освітлить ваші кінці.
  5. Продовжуємо наносити фарбу, розподіляємо її пензлем ретельно та рівномірно.
  6. Тепер, вже пофарбовані кінці, ми також накриваємо плівкою. Час витримки тонуючої фарби – 20 хвилин!
  7. Після витримки змиваємо шампунем фарбу, висушуємо волосся феном, і отримуємо ефект висвітлених кінчиків!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як користуватися крейдою для волосся: фарбування у домашніх умовах