Як вибрати помідори для консервації

Все буде добре

Дивіться сьогодні, о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Як вибрати помідори для консервації

Спекотне літо в самому розпалі, а разом з ним і початок сезону консервації. Сьогодні Костянтин Грубич і Сергій Калінін спеціально відправляться на ринок, щоб показати, на що звертати увагу при виборі помідорів для закруток і салатів. Ви будете здивовані, які небезпеки може приховувати стиглий на вигляд томат!

Як повернути форму після пологів? 5 вправ

Ви переживаєте, що після народження дитини у вас залишилися зайві кілограми, і не можете влізти в улюблені джинси, що носили до вагітності? Як швидко повернути форму без шкоди для здоров’я й при цьому встигати піклуватися про малюка та чоловіка знає переможниця «МастерШеф 3» Ольга Мартиновська, яка після народження дочки змогла швидко скинути 7 кілограмів!

Як підібрати колір волосся, який зробить вас молодшою

Ви теж вважаєте, що світлий колір волосся молодить, а темний навпаки – старить? Насправді це величезна помилка! Розкрити всі нюанси фарбування після 30, і допомогти підібрати правильний відтінок допоможе стиліст Роман Мідний.

Секрети смачної та безпечної домашньої ковбаси

Купуючи ковбасу в магазині, ловите себе на думці, що вона вже зовсім не така як була раніше? Відтворити «той самий» смак ви зможете у себе вдома! Сьогодні для вас і Ольги Сумської кулінар Мікаель Ароян покаже як приготувати ідеальну любительську ковбасу, яка буде дешевшою і кориснішою ніж з магазину!

ЕКСПЕРИМЕНТ: Як знайти заначку?

Весь час марно намагаєтеся вирахувати, куди чоловік ховає заначку? Сьогодні ми розповімо про найнесподіваніші місця, де чоловік може заховати гроші! Розкривати всі подробиці будуть сім’ї: Орест і Людмила Шупенюк, Тимур і Світлана Мазур, Мікаель і Марина Ароян.

Заміж за турка. За та проти!

Ірина Бактиая, Наталія Холоденко і героїні, які завітали до студії програми «Все буде добре», спробують розібратися в найбільш поширених міфах про шлюб з іноземцями. Ви дізнаєтеся, що чекає вас у союзі з турком після красивих залицянь і яка поведінка чоловіка в період романтичних відносин має вас насторожити!