Місячний календар консервування овочів на зиму

Все буде добре

Серпень – сезон заготівлі консервації на зиму. Але мало-хто знає, що завдяки сприятливим дням для консервації можна не тільки зробити її смачнішою, але й допомогти залучити в будинок багатство, успіх, добробут. І сьогодні Екстрасенс Олена Курилова розповість про сприятливі дні для консервації, а також поділиться своїм власним рецептом для залучення багатства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Консервуємо помідори за 20 хвилин! Найшвидший спосіб

500359990

Секретний рецепт консервації для залучення грошей дістався Куриловій від бабусі. Щороку, коли сім’я консервувала томатний сік за цим рецептом, проблем з грошима не було. Для того, щоб гроші приходили в будинок, потрібно консервувати овочі червоного кольору. Червоний – символ грошей. Тому добре підходять помідори або томат. Для вас ми розкриваємо секрет рецепту томату для прикликання багатства.

Інгредієнти:

Сік томатний – 1 л (символ грошей)

Часник 3-4 зубчики (оберіг для грошей, щоб ніхто не наврочив / не позаздрив)

Кориця – 1 щіпка (оберіг від злих сил)

Олія рослинна 100-150 г (щоб все йшло як по маслу; щоб гроші легко приходили й зароблялися)

Цукор (задобрити багатство)

Гвоздика 2 шт. (для реалізації бажань)

Щіпка мускатного горіха (щоб примножити вже наявні гроші)

607482042

Приготування:

  1. Томати помити й пропустити через соковижималку.
  2. Суміш перелити в каструлю та нагріти до кипіння.
  3. Після цього суміш необхідно уварювати протягом півгодини.
  4. Потім потрібно додати до томатного соку 3-4 зубчики часнику, 1 щіпку кориці, цукор, рослинну олію 100-150 г, гвоздику 2 шт. і дрібку мускатного горіха.
  5. Суміш потрібно помішувати до розчинення цукру, потім варити напій ще близько 10 хвилин.
  6. Готову суміш, необхідно в гарячому стані розлити по місткостях, які попередньо стерилізовані.
  7. Банки відразу закрити кришками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабачкова ікра на зиму: рецепт без стерилізації

Для того, щоб закріпити магічний ритуал, навколо горлечка банки потрібно обв’язати червону нитку. Робиться це для того, аби гроші не тікали від вас. І при цьому примовляйте: «Як ця нитка міцна, так нехай і багатство в руках моїх залишається та не витікає!»

iStock-177521892

Найкраще робити консервацію за місячним календарем. Адже для консервації також є сприятливі та несприятливі дні. Від того, в який день був закритий томатний сік, залежить його сила та смак. Особливо сприятливими для консервування вважаються дні, коли Місяць в 3 і 4 фазі, а також дні проходження Місяця по знаках Овна, Тельця, Лева, Стрільця й ​​Козерога. В цей час іде приріст енергії, а земля має хорошу родючість. Тож, якщо хочете, щоб у вас все виходило, і талісман на залучення в будинок багатства отримав повну силу – робіть консервацію саме в такі дні. Сприятливі дні для консервації в серпні: 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2.