Скільки коштує зібрати дитину в школу і які речі необхідно придбати: інфографіка

Все буде добре

До кінця літа залишилося зовсім мало часу, а це значить, що попереду новий навчальний рік. Для школярів це нові відкриття, а для батьків – розтрати. Ціни на канцтовари і шкільну форму знову ростуть. Так скільки ж коштує в Україні відправити дитину до школи?

iStock-516041575

Почнемо з основних складових – це шкільна форма.

bazovui nabir

Перше і основне – піджак. Кожна школа висуває власні вимоги до цього атрибуту одягу. Також можна не купувати окремо піджак і спідницю / штани, а придбати відразу комбінований костюм. Можливо, існують піджаки за 250 гривень, але купувати дитині «целофановий» одяг вкрай не рекомендується, оскільки вони не пропускають повітря. Тому піджаки більш-менш з натуральних тканин стоять як мінімум 500 гривень.

Порада: Якщо хочете купити форму з натуральних тканин без істотної націнки, подивіться адреси виробників, і вирушайте за покупкою просто на фабрику. Піджак, який стоїть на ринку 900 гривень, можна буде купити за 500 на фабриці.

Можливо, ціна блузки/сорочки не лякає батьків, але ми забуваємо про те, що їх необхідно придбати у кількості мінімум 3 шт. Також доведеться купити 2 пари штанів або спідниць, адже забруднити одяг у школі дитині не складе труднощів.

Разом: Не менше 3000 гривень доведеться викласти на основні складові шкільної форми.

Перейдемо до канцелярському набору для дитини.

Kantselyariya12

Портфель або рюкзак – індивідуальний вибір кожного з батьків, ціна якого мінімум 600 гривень. Також не забувайте про сумку для спортивної форми.

Такі предмети, як ручка, простий олівець, лінійка, ластик, купуються у кількості мінімум 2 шт.

За зошити доведеться віддати не менше 80 гривень, а якщо ви купуєте барвисті та якісні зошити, то платите більше 150 гривень.

Разом: Не менш 1200 гривень платимо за канцелярський набір школяра і портфель/рюкзак.

Додаткові атрибути школяра

a takozh

Урок фізкультури неможливий без спортивної форми та кросівок. Вирушаючи за даною покупкою, будьте готові мати у кишені не менше 1300 гривень.

Дівчата потребують банти, колготки і сарафани, тому батькам маленьких модниць і красунь доведеться трохи важче.

Разом: для дівчаток знадобитися – не менше 2500 гривень

для хлопчиків – 2000 гривень.

Аби відправити дитину до школи у 2017 році, батьки мінімально заплатять 5500 гривень. З огляду на зарплати на сьогодні, для багатьох батьків, віддати дитину до школи – справжнє випробування. Але ж своєму чаду хочеться купувати завжди найкраще, а не найдешевше.