Що має бути в аптечці новонародженого: поради мами-відеоблогера

Все буде добре

А ви знаєте, які засоби обов’язково мають бути в аптечці малюка? Адже дуже часто лікарі в пологовому будинку не надають необхідної консультації з питань медикаментів та предметів першої необхідності молодим батькам. Юлія Янчар теж зіткнулася з такою проблемою. Шукати відповіді дівчині довелось самій. Тож тепер молода мама ділиться своїм досвідом з вами!

iStock-515193570

  1. Фізіологічний розчин для промивання носика. Лікарі часто не попереджають про те, що малеча з перших днів може почати хропіти уві сні. Причиною цього є нежить. Для того, щоб полегшити дихання малюку необхідно промити ніс. Лікарі радять використовувати морську воду або фізіологічний розчин натрій хлорид  0,9%. Потім потрібно позбутись від слизу в носі. Для цього педіатри рекомендують аспіратори. Юлія ж радить використовувати ватні міні-валики, зроблені власноруч.
  2. Крем або присипка під пелюшки. Оскільки дитина постійно в підгузках, часто на шкірі з’являється висип. Його називають пелюшковим дерматитом. Щоб заспокоїти шкіру немовляти, вам потрібно придбати крем або присипку під пелюшки. Головне, остерігайтесь підробок!

Критерії вибору якісної присипки:

А) Зовнішній вигляд упаковки. На етикетках підробок часто зустрічаються помилки в тексті, тьмяний та нечіткий друк. Інколи вона буває криво наклеєна.

Б) Герметичність упаковки. Обов’язково зверніть увагу аби кришка була герметично закрита й мала запобіжну плівку.

В) Особливості, власне, присипки. Засіб має бути без грудочок та будь-якого запаху. Адже запах свідчить про домішки в препараті, що можуть викликати у дитини алергію.  

  1. Жарознижуючі препарати. Для екстрених випадків в аптечці малюка мають бути жарознижуючі ліки. Але якими саме вони мають бути та в яких випадках їх можна використовувати краще проконсультуйтесь із педіатром. Важливо: засіб, у складі якого є парацетамол можна давати дітям, вага яких досягла 4 кг.
  2. Бахіли для лікарів. Дуже практична річ, що допоможе зберегти чистоту в вашому домі та зекономити час лікарів.

Більше подробиць дивіться у нашому відео!

 Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре