Сюрприз для Наді Матвєєвої в студії «Все буде добре»

Все буде добре

28 серпня о 15:30 відбулася прем’єра нового сезону улюбленого шоу країни «Все буде добре!». Свіжий випуск здивував глядачів цікавими рубриками та несподіваним сюрпризом. Яким? Читайте в нашому матеріалі!

4J0C9694

Цього року сімейній передачі «Все буде добре!» виповнюється 5 років. З цього приводу ведуча шоу «Сюрприз! Сюрприз! »Маша Єфросініна вирішила привітати Надю Матвєєву, й потай влаштувати їй справжнє свято!

4J0C9466

Спочатку Маша просить Надю допомогти підготувати сюрприз нібито для героїні її проекту. Дві ведучі разом готують святковий торт. З екрана звучать коментарі від абсолютно різних людей, в яких кожен висловлює глибоку подяку героїні. Надя захоплюється цією людиною, її добротою та чуйністю. Але навіть уявити собі не може, що ця людина – вона сама!

4J0C9561

Разом з Машею привітати Надю з 5-річчям програми приїхали експерти «Все буде добре!» та хороші друзі Наді: Олена Мельник, Сергій Калінін, Євген Клопотенко, Марина Шевченко і Наталія Левензон. Разом вони влаштували улюбленій ведучій неймовірний сюрприз!

4J0C9647

4J0C9948

4J0C9655

«Надя дуже багато робить для інших, але ніхто ніколи не робив щось вагоме для неї. Але ж вона заслуговує на це! »- коментує Маша Єфросініна.

4J0C9686

4J0C9747

4J0C9763

Такого повороту подій Надя зовсім не очікувала. Квіти, конфеті, щирі посмішки друзів і подяка за доброту зворушили ведучу. Надя висловила щиру подяку своїм друзям і любим глядачам за це маленьке свято.

Більше подробиць «сюрпризу» дивіться в нашому відео!

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре