Ритуали для залучення грошей за знаком зодіаку

Все буде добре

Зараз Місяць знаходиться у зростаючій фазі –  а це найсприятливіший час, щоб залучити гроші! Провівши грошовий ритуал, ви запустите механізм залучення грошових потоків в свій будинок. Які дії необхідно зробити саме вам – розповіла наш екстрасенс Олена Курилова!

ОВЕН

Людям, народженим під сузір’ям Овна, важко збирати гроші і утримувати їх в будинку. Особливість їх характеру –якщо гуляти, то витратити все і відразу.

Ритуал: У червоний конверт (кольору вогню) відкладайте кілька днів гроші в такому порядку – 1 гривню в перший день, 2 гривні – на наступний день, на третій – відкладіть 3 гривні, за такою схемою відкладайте гроші протягом 7 днів. Коли склали всі гроші – запаліть свічку і воском палаючої свічки запечатайте конверт. Примовляйте при цьому: «Свіча, світло від світла сяє довіку. Злато також посівай, моє добро примножай!». Потім сховайте конверт в затишне місце.

Таким чином, ви запустите механізм росту капіталу. Зібрані гроші не витрачайте, вони стануть магнітом для грошового потоку в ваше життя.

ЛЕВИ

Леви відчувають фінансові труднощі, тому що левову частку доходів витрачають на багаті трапези та застілля.

Ритуал: Покладіть золоту монетку на стіл, на неї поставте піалу. Налийте в піалу мед і скажіть: «Бджола в вулик мед збирає, а злато, як мед, до моїх рук прилипає». Нехай мед простоїть ніч на столі і насититься світлом зростаючого Місяця. А вранці перед сніданком, якщо у вас немає алергії, з’їжте чайну ложечку меду. Або поставте на стіл, за яким обідаєте ви і ваша сім’я – тоді гроші прилипнуть до цього столу.

СТРІЛЕЦЬ

shutterstock_127416212

Проблема Стрільця в тому, що для нього складно заробляти гроші «монотонним» чином – сидячи на одному робочому місці довгий час. Гроші до нього залучаються, тільки через рух і поїздки.

Ритуал: Стати обличчям до дверей тієї кімнати, в якій ви перебуваєте. Відстань від вас до дверей подумки розділіть навпіл. На середині шляху покладіть купюру на столик або тумбочку. Тепер відійдіть від дверей на відстань 7 кроків.

Зробіть перший крок до дверей правою ногою і скажіть: «У понеділок встану».

Зробіть другий крок і скажіть: «У вівторок гляну».

Третій крок – візьміть купюру зі столика і скажіть: «У середу візьму».

Зробіть четвертий крок, стисніть купюру і скажіть: «У четвер до свого дому добро принесу».

Зробіть п’ятий крок і проговоріть: «В п’ятницю добро збережу».

Шостий крок – скажіть: «В суботу багато заживу».

Зробіть сьомий крок до дверей і скажіть: «А в неділю, нехай буде мені везіння!»

Дійшовши до дверного отвору, доторкніться до нього правою рукою. Таким чином, ви активізуєте енергію припливу грошей в будинок.

КОЗЕРІГ

Застій в фінансовій сфері у Козеріга може бути, якщо він відмовляється від своєї ролі лідера і працює в якості підлеглого або на самоті. В Козерозі навколишні завжди підсвідомо бачать лідера. Його ключ до багатства – організовувати людей навколо своєї фінансової ідеї і направляти їх в правильне русло.

Ритуал: На зростаючий Місяць, потрібно взяти 12 сірників, зв’язати їх щільно червоною ниткою, а всередину покласти купюру або золоті монетки, і проговорити: «Беру, скріплюю, всіх разом збираю, і багатство в кулак затискаю».

ДІВА

Проблема Дів в постійній економії на чому-небудь. Тим самим вони блокують грошові потоки, показуючи, що вони не приймають можливість витрачати і отримувати більше.

Ритуал: На цьому тижні покладіть в кишеню золотаву монету, загорнуту в червону тканину, проносіть її так добу, щоб вона увібрала вашу енергію. Потім у вечірній час розгорніть тканину, заберіть монетку, і викиньте її правою рукою у вікно, примовляючи: «Ідеш, щоб повернутися».

ТЕЛЕЦЬ

Тельцю в фінансових питаннях щастить більше, ніж іншим знакам. Однак Тельці не вміють пускати свої гроші на зростання капіталу, тому гроші швидко витікають від них, як в пісок.

Ритуал: На зростаючий Місяць покладіть купюри під вазон з грошовим деревом або будь-якою іншою рослиною, яка не пасе і має пишне листя. Дві золоті монетки по 1 гривні також покладіть в сам вазон. Проговоріть: «Миша не з’їсть, хробаки не сточать, добро моє ніхто не врочить». Потім досипьте нової землі в вазон.

РАК

Раки вміють збирати, але важко розлучаються з грошима, хоч і віддають – але з важким серцем. Тим самим вони заперечують закон прийняття і віддачі грошей.

Ритуал: Проведіть «золоте» прибирання. Спочатку наведіть порядок в домі і добре вимийте все – гроші люблять чистоту. Потім зарядіть воду за допомогою золота – тобто опустіть в чисту воду золотаві монетки (по 10 копійок, 25, 50, 1 гривня) на 10 хвилин. Обійдіть весь будинок і окропіть своєю рукою «золотою водою» всі кути за годинниковою стрілкою. Примовляйте: «Хата чиста і красна, златом і добром повна!». Монетки після золотого прибирання пожертвуйте нужденним.

РИБИ

shutterstock_219318250

Риби здатні жертвувати великі суми на благо ближнього, але часто знецінюють власні потреби. Такою поведінкою вони показують, що їм нічого не потрібно, тому нічого нового до них і не приходить.

Ритуал: На підвіконня на зростаючий Місяць ставимо піалу або чашечку. У неї кладемо золоту монетку. Поруч кладемо рушник і загортаємо всередину ще одну золоту монетку. Залишаємо при світлі зростаючого Місяця на ніч. Вранці долонями зачерпуємо настояну на монеті воду і вмиваємося.

Проговоріть: «Вода, змий все худе, дай мені інше: грошей, злата, срібла, і всякого добра». Після вмивання, витріть обличчя рушником так, щоб монетка з нього не випала і кажіть: «Лице витираю, злато додаю, руки витираю, добро закликаю, шлях свій до багатства вистилаю». Постеліть рушник перед собою і переступіть через нього. Випавшу з нього монету збережіть, як нерозмінну. Вона буде магнітом для притягання грошей в будинок!

СКОРПІОН

Скорпіони схильні вкладати гроші в ризикові проекти, які часто прогорають. Для них необхідний ритуал, який допоможе гроші прив’язати до господаря.

Ритуал: Зберіть гроші стопкою, і на них зверху покладіть цвях. Прочитайте змову: «Прибиваю, на 100 замків замикаю, в 100 гаманцях своїх залишаю».

БЛИЗНЮКИ

Близнюки часто упускають можливості отримати гроші через те, що вони кидають розпочаті справи на півдорозі і починають займатися іншим.

Ритуал: Візьміть перо білого птаха – це може бути голубине перо або навіть маленька пір’їнка з подушки.

Покладіть перед собою кілька купюр найбільшої гідності, які у вас є, і пером спочатку обмітайте їх з усіх боків, а потім примітіть їх до себе. Скажіть: «І золотий птах летів, золоте перо мені в руки зронив, я то перо поховала». Перо разом з купюрами помістіть в затишне місце на 7 днів.

ТЕРЕЗИ

shutterstock_344779895

Спокійні і врівноважені Терези довго будуть зважувати всі «за» і «проти» перш, ніж прийняти рішення. В результаті, вони топчуться на місці і в фінансових питаннях. Необхідно дозволити їх грошовим потокам циркулювати, але повертатися прибутком до господаря.

Ритуал: На зростаючий Місяць в домашні тапочки кладемо п’ять гривень. Промовляємо: «П’ятак під п’ятою, все моє добро зі мною». Ходимо в них добу і вранці перекладаємо купюру в туфлі, в яких йдемо на роботу, і примовляємо: «П’ятак під п’ятою, все моє добро зі мною». Прийшовши з роботи, знову перекладаємо гроші в тапочки. Ходимо ще вечір в них по будинку, після чого гроші ховаємо в затишне місце.

ВОДОЛІЙ

Водолії надмірні у витратах, тому часто залазять в борги і кредити.

Ритуал: На зростаючий Місяць, коли ви самі вдома, у вітальні поставте на підвіконня два дзеркала – одне навпроти другого. Між ними покладіть найбільші купюри, які у вас є в будинку. Також там можете розташувати і прикраси з золота і срібла. З одного боку, це – дзеркальний коридор, який примножує ваші гроші, а з іншого боку – ваші гроші закриті дзеркалами з двох сторін. Кватирка при цьому повинна бути відкрита, щоб зі свіжим повітрям прийшла і нова грошова енергія в будинок. Так гроші повинні пролежати ніч, а вранці сховайте заговорені купюри у потаємне місце.

Вам також може бути цікаво: Фрази для залучення грошей за НЛП

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре