«Все Буде Добре»: що чекає на глядачів у випуску 1090 від 19.09.2017 (Анонс)

Все буде добре

Дивіться сьогодні, о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Зіркові плітки з Юлею Шолудько

Цього літа Юлія Шолудько встигла побувати на Одеському кінофестивалі – найдовша килимова доріжка, дорогі наряди, помпезні вечірки, а також багато чоловіків іноземців! Про те, які вони і чи правда, що українські жінки для них ідеал краси, ви дізнаєтеся в цьому відео.

3 секрети, як позбутися специфічного запаху корисної обліпихи

Зараз сезон обліпихи, яка така корисна для підвищення імунітету, а ви не використовуєте її через специфічний смак і запах? Як їх замаскувати знає Олег Ковальчук! Експерт поділиться своїми секретами і навчить готувати два неймовірно смачних і корисних напою з обліпихи.

Мотивуючі історії схуднення: Мінус 35 кг, або як довести дружину до… досконалості?

Володимир Однорог один з найуспішніших учасників проекту «Зважені та щасливі» – йому вдалося схуднути на 60 кілограм, позбавитися від комплексів, стати успішним тренером і зустріти свою любов. Його дружина Юля зуміла схуднути на 35 кг, повірити в себе і реалізуватися в кар’єрі. Свою неймовірну історію вони розкажуть сьогодні самі.

Папуга-дебошир: як перевиховати пернатого монстра, який паскудить в будинку?

Ветеринарові Олесі Ратушній вже доводилося перевиховувати собак і котів, а сьогодні ситуація більш нестандартна, адже хорошим манерам доведеться вчити папугу! 9-річний папуга-нерозлучник Тимоша тероризує всю сім’ю – агресивно поводиться, спеціально скидає і розбиває різні предмети. Як за допомогою звичайного пластиру перевиховати крилатого монстра в пернатого друга, зараз дізнаєтеся!

Побачення після 40: Як уникнути найпоширеніших помилок?

Як самотній жінці після 40 влаштувати особисте життя? Які п’ять поширених помилок поведінки заважають побудувати міцні стосунки? Як зробити перше побачення не останнім? Про це поговоримо разом з психологом Наталією Холоденко, а також своїм баченням ситуації поділяться Діма Коляденко та Сергій Калінін.

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре