«Все Буде Добре»: що чекає на глядачів у випуску 1092 від 21.09.2017 (Анонс)

Все буде добре

Дивіться сьогодні, о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Жіночі новини

Найгучніші новинки не залишаться без уваги наших експертів – Богдана Юсипчук, Катерини Великої, Діми Коляденка і Юлії Шолудько! Невже золоті зуби знову в моді? Чому бюстгальтери тепер носять поверх блуз? Спортивні штани з туфлями більше не моветон? Навіщо дівчата голять обличчя? Ви не повинні цього пропустити!

Чи допоможе рингтон зробити побачення успішним?

Нова теорія британських вчених свідчить – дізнатися про плани чоловіка з приводу вас можна з перших хвилин побачення, а все що для цього потрібно – прослухати його рінгтон. У чому головний взаємозв’язок і наскільки це правдиво ми дізнаємося за допомогою експерименту та думки наших експертів – Світлани Вольнової, Юлії Шолудько та Каті Колесник.

Гості на порозі, а до чаю нічого немає? Приготуйте смачний торт за рецептом Наді Матвеєвої всього за 15 хв

Віталій Борисюк приготував особливий сюрприз до річниці весілля – власноруч спік смачний торт і попросив ведучу забрати його, але ось невдача – Женя Поливода, який ніс десерт, перекинув його і поставив все свято під загрозу. Як Надя і Женя будуть виходити із ситуації, і який рецепт врятує їх від провалу, дізнаєтеся зовсім скоро!

Плямам бій! Як почистити матрац, не віддаючи його в хімчистку?

Поради Костянтина Грубича допоможуть зробити матрац ідеально чистим без хімчистки! Як впоратися з плямами жиру, кави або вина за допомогою засобів, що завжди під рукою, ви дізнаєтеся разом з Ольгою Сумською і Женею Поливода. Кілька хвилин і плями зникнути з оббивки матраца і вашого життя назавжди!

Кулінарний виклик експертові ВБД!

Одна страва і дві протиборчі сторони! Хто ж все-таки краще готує печінковий торт – експериментатор, переможець «МастерШеф 5» Євген Клопотенко, або кулінарний блогер Сергій Подвєза, який вважає своїм обов’язком відібрати у Жені звання переможця і короля субпродуктів. Чим закінчиться батл, і чий печінковий торт виявиться смачнішим, дізнаєтеся сьогодні!

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре