Як вибрати якісні тіні: поради косметолога Іліани Юрченко

Все буде добре

Як вибрати якісні тіні знає Іліана Юрченко! У нашому матеріалі косметолог розповість про основні критерії якісного вибору косметичного продукту, а також поділиться секретами експрес-тестів тіней для повік, які допоможуть зробити правильний вибір ще в магазині!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо туш для вій засохла?

iStock-621721266

Інтенсивність і стійкість тіней

а) Тест на здатність тіней скочуватися

Проведіть пальцем по тінях, щоб зняти частину продукту. Перенесіть їх на зап’ястя. Не оцінюйте тіні виключно на подушечці пальця. Саме на зоні зап’ястя ви можете перевірити розподіл продукту в вигинах шкіри. Збризніть ділянку шкіри невеликою кількістю води (імітація дощу на вулиці) Покрутіть кулачками. Оцініть розподіл продукту в вигинах через 15 хвилин.

б) Тест на інтенсивність

Для стійкого кольору вибирайте тіні зі складом не більше 5 інгредієнтів. Продукти з низьким вмістом пігменту складаються з великої кількості сторонніх інгредієнтів і наповнювачів у вигляді безбарвного порошку.

Добре пігментовані тіні дають максимально необхідний колір, гарну інтенсивність покриття і м’яке розтушовування, тому обирайте склад, де в основі пігмент, і ще максимум 4 інгредієнти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Догляд за кистями для макіяжу: майстер-клас від Олени Мельник

Тест: прикладіть матову серветку до тіней, набивними рухами пальця торкніться тіней (3-4 рази торкніться подушечкою одного й того ж місця з невеликим натиском), оцініть отриману інтенсивність кольору на серветці щодо розтушованої частини й вмісту в банці. При високій пігментації тіні не повинні поступатися інтенсивності тіней в палітрі. Підставте серветку під джерело освітлення, оцініть інтенсивність кольору.

в) Тест на стійкість

Розтягніть відбиток від краю до основи пальця. Чим краща пігментація тіней, тим далі вони розтягнуться й не дуже втратять в інтенсивності кольору, як і треба для розтушовування. Довжина лінії розтушовування в ідеалі повинна скласти 6 см. Біля нижньої основи пальця ви можете бачити відтінок, який буде на ваших повіках в кінці дня.

г) Тест на обсипальність

Щоб в магазині перевірити, чи не будуть тіні обсипатися, нанесіть їх на верхню частину долоні набиваючими рухами. Поплескайте. Якщо тіні обсипаються, вони відразу ж будуть спадати крупинками вниз долоні.

Безпека

Уважно вивчіть етикетку й аромат продукту.

а) Вибирайте тіні з синтетичним пігментом, а не металевим

Металеві пігменти, а це оксид заліза, алюміній, сульфід цинку, сульфат

барію, діоксид титану, контактуючи зі шкірою, несприятливо на неї впливають, витягуючи вологу з ніжної шкіри повік. Це може привести до передчасних мімічних зморшок. Оскільки такий пігмент контактує зі шкірою, його стійкість буде забезпечена до першого мінімального виділення вологи зі шкіри повік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Макіяж кольоровими олівцями: покрокова інструкція

Синтетичний пігмент (індиго, ультрамарин, оксид хрому, кобальт, охра, сурик мінеральний, берлінська лазур) створює захисну плівку, що не дозволяє тіням контактувати зі шкірою та поглинати природну вологу, внаслідок чого такі тіні будуть стійкими весь день.

б) Остерігайтеся небезпечних компонентів

У складі якісних тіней повинні бути відсутніми такі речовини: BiOCl (вісмут оксодхлорид), Bronopol (бронопол), Bentonite (бентоніт).

Якісні тіні мають приємний аромат, або його повну відсутність. Якщо ви відчули запах згірклого жиру або машинної оливи, то такий товар свідчить про наявність канцерогенних речовин, що викликають сильну алергічну реакцію (почервоніння, свербіж і набряк повік), а при регулярному використанні зниження гостроти зору.

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре