Як помити батарею: швидкий спосіб

Все буде добре

Як помити старі батареї, прибравши шари павутини, жиру і пилу, що накопичилися у них? Подружні пари Михайло і Валерія Присяжнюки, а також В’ячеслав і Марина Узелкови поділилися швидкими і результативними способами очищення батареї.

 1. Як очистити стару батарею від павутиння

Щоб позбутися павутини в батареї, знадобляться звичайні бавовняні шкарпетки. Попередньо змочивши їх у воді і надівши на руку, ви зможете без проблем видалити павутину з поверхні батареї. Вона миттєво прилипає до вологого матеріалу, чого, наприклад, не скажеш про пилосос, яким часто господині намагаються побороти сліди присутності павука. Павутина міцно тримається за горбки фарби, і тому трубою пилососа, яка пролазить не скрізь, дістати її складно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно чистити срібло?

 2. Як помити чавунну батарею від жиру

Справитися з плямами від жиру на радіаторі батареї допоможе звичайна зубна паста! Завдяки м’якій мочалці для посуду, а також засобу для очищення порожнини рота ви швидко позбудетеся жиру, і джерело тепла стане виглядати так, немов його щойно встановили в будинку.

 3. Як помити чавунну батарею всередині від пилу

Зрозуміло, як протерти радіатор від пилу зверху: взяти просту вологу ганчірку. А як помити чавунну батарею всередині, де пил застряє між дрібніших деталейі «прикипає» від тепла, ще питання.

Читайте також: Як помити холодильник, щоб він вас не отруїв?

Харчова сода, вода і проста щітка для миття пляшок з гнучкою ручкою стануть помічниками в боротьбі з брудом в важкодоступних місцях. Просто занурте йоржик в розчин і проведіть між ребрами батареї. Пару хвилин – і результат на лице!

Тепер ви знаєте про те, як ретельно і швидко помити старі батареї без надмірних зусиль і грошових витрат!

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре