Комплекс для швидкого схуднення від Маші Єфросиніної

Все буде добре

В гостях у «Все буде добре» побувала телеведуча Маша Єфросініна! Успішна мама поділилася секретами схуднення в домашніх умовах. Якщо ви хочете позбутися від зайвих кілограмів або закріпити результат схуднення, тоді тренуйтеся з нами!

Маша_Ефросинина

Читайте також: «Charity chain» від Маші Єфросініної та Валерії Гуземи: зібрано майже 800 000 на лікування дітей

Вправи не можна виконувати під час інфекційних захворювань, до загоєння ран. Також комплекс заборонений для людей з хворобами серця і хребта.

Для даного комплексу вам не доведеться купувати що-небудь. Вам знадобиться предмет, який є у будь-якої господині – рушник! До того ж, якщо виконувати вправи тричі на тиждень, то результат буде помітний вже через два тижні!

Вправа №1

Беремо в руки звичайний рушник.

Візьміть в руки рушник, підійміть його перед собою. Виконайте крок назад і зігніть ногу в лівому коліні, зберігаючи кут в правому коліні 90 градусів. У той же час відведіть прямі руки над головою. Намагайтеся сильно розтягувати рушник. Необхідно зробити 15-20 випадів на кожну ногу, 3-4 підходи.

1

Вправа №2

З упору лежачи, на витягнутих руках, виконайте підтягування колін до грудей (ковзання) на видиху, напружте м’язи преса і затримайте паузу в цьому положенні. Поверніться у вихідне положення. Таким чином, ковзати по підлозі то випрямляючи, то втягуючи ноги під грудьми.

2

2_2

Читайте також: Накачати живіт, не встаючи з ліжка. Комплекс вправ

Вправа №3

З положення лежачи на спині з прямими ногами зігніть коліна і одночасно підняти таз вгору. Для ковзання по підлозі знову використовуйте рушник. Виконуйте 3 підходи по 15 разів.

3

3_2

Вправа №4

М’язи преса відмінно можна навантажити, виконуючи розтягування з рушником зі стійки на колінах. На вдиху виконайте ковзання руками вперед до максимально можливого положення і на видиху поверніться у вихідне. Виконайте 2 підходи по 15 разів.

4

Читайте також: Як зберегти форму після схуднення: вправи Олени Кузьменко

Вправа №5

Виконайте на видиху одночасне підтягування колін до грудей, при цьому переміщаючи прямі руки під коліна і знову перед грудьми. Рушник під час вправи перекидаєте під ноги, потім повертайте його в початкове положення.

5

5_1_2

5_2

Читайте також: Секрети стрункості без дієт від Маші Єфросиніної!

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре