Як відростити брови: топ-3 поради

Все буде добре

Хочете швидко відростити густі брови? Олена Мельник знає, як це зробити! Читайте 3 поради від візажиста, як відростити брови в домашніх умовах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як безболісно вищипнути брови в домашніх умовах

iStock_17244099_MEDIUM

Порада №1: Правильне очищення брів від косметики

Косметичні засоби забруднюють пори шкіри, що приводить до запалення волосяних цибулин та забивання волосяного мішечка. Це послаблює структуру волосини, і в результаті вона випадає. Правильно змивати косметику засобами для зняття макіяжу, а вже потім умиватися спеціалізованими засобами та водою кімнатної температури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно вибрати колір брів?

Порада №2: Пілінг в зоні брів

Це обов’язкова процедура не тільки для обличчя, а й для шкіри в зоні брів.  Її потрібно робити раз на тиждень. Пілінг покращує кровообіг, звужує пори, допомагає відлущити ороговілі клітини та уникнути запалень.

Порада №3: ​​Живлення брів оліями

Шкіру в зоні брів також необхідно живити: для цього використовуйте різноманітні олії. Підійдуть навіть найпростіші – касторова та реп`яхова. Їх потрібно наносити хоча б раз на тиждень на декілька годин. Але краще робити це щодня: регулярність процедури допоможе зробити волосинки сильнішими, щільнішими, додасть пігменту та міцності структурі.

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре