Як правильно наносити пудру на обличчя: поради візажиста

Все буде добре

Як правильно наносити пудру? Виявляється, більшість дівчат не знають, як це робити, й допускають три серйозних помилки. Олена Мельник дає поради, як правильно наносити пудру, щоб ваш макіяж  завжди був бездоганним! Подробиці майстер-класу від візажиста читайте в матеріалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати червону помаду?

iStock-618975948

Помилка №1. Використання пудри як самостійного засобу

Не можна наносити пудру на обличчя без денного крему, макіяжу або основи під макіяж – це може привести до ранніх зморшок! Адже до складу будь-якої пудри входить тальк, що пересушує шкіру й витягує з неї воду. А через нестачу вологи шкіра швидко втрачає еластичність і пружність. Тому пудру наносите тільки на тональний або денний крем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутись прищів за 15 хвилин? Засіб від Дар’ї Трегубової

Помилка №2. Нанесення пудри розтиральними рухами спонжем

При такому нанесенні ви використовуєте вдвічі більше пудри. На обличчі частинки пудри склеюються одна з одною й утворюють суцільну щільну маску. Тому пудру потрібно наносити пензликом, ніби вбиваючи її в шкіру.Так на шкірі буде невелика кількість пудри, і вона не склеїтися в суцільну маску.

Помилка №3. Нанесення пудри на невисохлий тональний крем

Тональний крем повинен висохнути й всістися на шкірі обличчя. Інакше, при взаємодії з пудрою утворюється кірка брудного жовтого відтінку. Найкраще, після нанесення тонального крему пройтися спонжем по шкірі, щоб прибрати надлишки тону. А вже після цього можна сміливо припудрюватись.

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре