Як своїми руками зробити ліхтар Джека з гарбуза на Гелловін

Все буде добре

Наближається свято нечисті та темних сил – Гелловін! Жахливий гарбуз на Гелловін 2017 – невід’ємний атрибут цього свята. Завдяки фантазії та кільком порадам ви з легкістю зробите такий гарбуз своїми руками та проникнетесь атмосферою дня всіх святих. Читайте, як вирізати гарбуз в нашому матеріалі!

Читайте також: Якого числа Гелловін і як відсвяткувати

гарбуз на хеллоуїн

Читайте також: П’ятниця 13: прикмети та забобони

Зробити гарбуз на Гелловін своїми руками досить просто. Для цього вам знадобляться:

  • гарний середній гарбуз (бажано правильної форми)
  • шило
  • гострий ніж
  • велика ложка
  • маркер або трафарет
  • свічки

Як же вирізати гарбуз на Гелловін?

1. Для початку гарбуз варто очистити від пилу. Для цього гарненько помийте його з милом, а потім витріть насухо. Аби маркер лягав краще додатково можете протерти гарбуз спонжем, змоченим у спирті.

11adcbb2a7ea0dc8ed57138da4df7e0f_halloween_01_depositphotos_10083856_m

2. Зріжте верхівку гарбуза. Для цього використовуйте гострий ніж. Також необхідно вийняти всю м’якоть та насіння. Аби уникнути зайвої витрати часу та сил, зробіть це за допомогою великої ложки.

kkk

Читайте також: «П’ятниця тринадцяте»: що не можна робити в цей день?

3. На цьому етапі все залежить від вашої фантазії. Ви можете намалювати пику безпосередньо на гарбузі від руки або використовувати трафарет. Якщо вам придивився якийсь малюнок в інтернеті, то роздрукуйте його, прикладіть акуратно до гарбузика та за допомогою гострого шила зробіть множинні проколи по контуру трафарету. Потім виріжте його ножем.

hungry-history-the-halloween-pumpkin-an-american-history-E

4. На завершення можна додати вашому гарбузу моторошний вигляд. Використовуйте дерев’яні зубочистки для створення зубів і вій, а всередину покладіть кілька невеликих свічок. При вимкненому світлі гарбуз буде виглядати дуже яскраво та лякаюче.

simple-evil-pumpkin

STB.UA підібрав кілька ідей для гарбуза на Хелловін:

Cool-Halloween-Pumpkins-

3

halloween-pumpkin-designs-halloween-pumpkin-stencils-accf40e54b45241e

dobraya-tyikva

Тепер ви знаєте, як вирізати гарбуз на Гелловін. Нехай це вміння перетворить це свято в день, який обов’язково запам’ятається! Щасливого Гелловіна 2017!

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре