«Все Буде Добре»: що чекає на глядачів у випуску 1099 від 04.10.2017 (Анонс)

Все буде добре

Дивіться сьогодні, о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Тестуємо новинки: чи допоможе гребінець-куля створити ідеальні локони, а електричний гребінець – вирівняти волосся?

Гребінець-куля для ідеальних локонів, а електричний гребінець – для бездоганно прямих. Ці дві новинки просто заповнили Інтернет! Тому Олена Мельник загорілася їх протестувати, і покликала собі в помічники кулінара, володаря кучерявого волосся – Женю Клопотенко. Результати їх експериментів ви побачите в сьогоднішньому випуску!

Делікатеси з відходів: Спринг-роли з мізків

Не знаходите нічого апетитного в стравах приготованих з мізків? Шеф-кухар і професіонал із субпродуктів – Віктор Тимчишин – розвіє всі міфи. І з приводу неприємного запаху, і з приводу невиграшної консистенції. Приготовлені спринг-роли з мізків за його рецептом здатні здивувати навіть тих, хто ніколи не любив субпродукти!

Про що мовчить ваша дитина?

У віці 5 років у дітей можуть спостерігатися перші недомовки і певна сором’язливість. Всього три простих тести допоможуть визначити моральний стан і можливі проблеми вашої дитини. Психолог Оксана Зайцева підкаже що необхідно робити і допоможе розібратися сім’ї Тимура Мазура.

Майстер-клас: Як за 5 хвилин і 20 гривень зробити взуття непромокаючим

Дощова погода – справжнє випробування для взуття, але вам нема чого боятися, якщо ви трохи підготуєтеся до негоди. Костянтин Грубич покаже, як за лічені хвилини, зробити взуття непромокаючим за допомогою доступних і простих засобів.

ТОП-3 методи утеплення квартири перед холодами

Час опалювального сезону ще не настав, а температура в квартирі трохи вище, ніж на вулиці? Без швидких і ефективних методів з утеплення квартири не обійтися! Команда професіоналів в особі Гриші Ермолина і Ольги Волкової покажуть, як змінити ситуацію методами, які застосовують навіть у Канаді.

Інтерв’ю з Тетяною Висоцькою

Телеведуча Тетяна Висоцька щовечора з екранів передає найважливіші і головні новини країни та світу, але сьогодні ми поговоримо про те, що завжди залишається за кадром – про сім’ю ведучої. Як, незважаючи на величезну завантаженість, їй вдалося побудувати міцну сім’ю, і яке це працювати в одній програмі зі своєю другою половинкою.

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре